Micelárna čistiaca pena

Penový čistiaci prípravok na báze micelárnej vody bez obsahu oleja odstraňuje nečistoty, zjemňuje vzhľad pórov bez toho aby pleť zbavil prirodzenej vlhkosti. Nekomedogénny.

Naša skúsenosť: Krásne čistí, ukľudňuje a zmierňuje začervenanie pleti.

Na sklade: Nie
Veľkosť balenia: 100 ml
Cena vrátane DPH: 33 EUR
Za nákup získate: 70 pure bodov

Water (Aqua), Glycerin, Lactobacillus Ferment, Propanediol, Coco-Glucoside, Lactobacillus, Heptyl Glucoside, Coco-Betaine, Glycolipids, Fucus Spiralis (Spiral Wrack) Extract, Tetraselmis Chui Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Ocimum Sanctum Leaf Oil, Octyldodecanol, Pogostemon Cablin (Patchouli) Leaf Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Xanthan Gum, Heptanol

Codex Labs je biotechnologická spoločnosť založená na vedeckých základoch, ktorá sa venuje podpore mikrobiomu a priekopníckych produktov s klinicky overenými účinkami v starostlivosti o pleť. Americká spoločnosť Codex Labs vznikla v spolupráci s dermatológmi a etnobotanikami. Cieľom je poskytovať cenovo dostupnú a vysoko účinnú starostlivosť o pleť. Od zloženia až po balenie vytvorila spoločnosť produkty, ktoré vám vracajú do rúk silu rastlín - s klinickými výsledkami, ktoré to potvrdzujú.