Duálne anti-agingové peelingové tampóny

Tak to ste určite nikdy nepočuli! Peeling, ktorý rozjasňuje pleť a zároveň bojuje proti vráskam? Predstavujeme Vám skutočne ojedinelý produkt, ktorý nemá konkurenciu. Peelingové tampóny, ktoré sú napustené aminokyselinami, peptidmi, ceramidmi, AHA aj BHA kyselinou a novinou PHA a LHA a ďalšími skvostnými látkami. Tento zázračný mix nielen exfoliuje pleť, on ju rovno aj vyživuje a vypína. Preto nesie názov duálny, a preto sa používa hneď dvoma spôsobmi.

Špeciálne vyrobený peelingový tampónik s extraktom z hodvábu dodá Vašej pleti žiarivosť a okamžitú hydratáciu a vyhladenie. Výsledkom bude hladká a pevná pleť. Štúdie zamerané na citlivú pokožku preukázali vysokú účinnosť pri riešení rôznych problémov s pleťou. Po jednorazovom použití sa preukázalo 26,6 % zlepšenie v exfoliácii, 27,2 % redukciu počtu pórov, 44 % pokles oblasti s výskytom pórov a zníženie čiernych bodiek o 6,2 %.

Naša skúsenosť: Je to až na neuverenie. Poviete si peeling, ale on je to vyhladzovač pleti! Po aplikácii máme rovnaký pocit, ako po použití masky. Oceníte obzvlášť vtedy, keď nemáte čas a potrebujete rýchly zázrak pred výnimočnou akciou. Pleť je zamatovo hebká. Po aplikácii je potrebné pleť opláchnuť a pokračovať v ďalších krokoch, počnúc tonikom, sérom, krémom a UV ochranou. Suchá pleť 1–2 x týždenne. Mastná môže aj častejšie, odporúčame až 4 x týždenne.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 70 ks
Cena vrátane DPH: 55 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 120 pure bodov

Aminokyseliny z hodvábu pleť hydratujú do hĺbky a zároveň zvyšujú jej pružnosť.

Peptidy a aminokyseliny udržujú hydratáciu pokožky, vyhladzujú a pôsobia antiagingovo.  

Aloe, pupočník a panthenol pleť upokojí a vyživí.

Kyselina madecasiková, kyselina asiaticová, madecassosid, asiaticosid pleť rozjasní a bojuje proti hyperpigmentáciám.

Okrem známych AHA a BHA kyselín obsahuje aj novinku PHA (tzv. poly-hydroxy kyseliny) a LHA (lipo-hydroxy kyseliny), ktoré v tomto optimálnom pomere pleť skvele exfoliujú.

Ceramidy, získané z mikroorganizmov prežívajúcich v extrémnych podmienkach, posilňujú bariéru pokožky.

Silk amino acids, butylene glycol, purified water, glycerin, dipropylene glycol, niacinamide, 1,2-hexanediol, hydroxyethyl urea, polyglyceryl-10 laurate, squalane, panthenol, sodium citrate, Glyceryl acrylate/acrylic acid copolymer, hydrogenated lecithin, polyquaternium-51, allantoin, citric acid, betaine, ethylhexyl glycerin, adenosine, PVM/MA copolymer, dipotassium glycyrrhizate. , Sodium phytate, gluconolactone, drumstick seed extract, glycolic acid, ectoin, caprylic/capric triglyceride, capryloyl salicylic acid, aloe vera leaf extract, ascorbic acid, soluble collagen. , Salicylic Acid, Ceramide NP, Tocopherol, Polyglyceryl-10 Oleate, Madecassic Acid, Asiatic Acid, Asiaticoside, Caffe Oil Hexapeptide-65, Histidine, Proline, Phenylalanine, Taurine, Ornithine, Arginine , alanine, isoleucine, aspartic acid, serine, centella asiatica extract, valine, methionine, leucine, glutathione, glutamic acid, glycine, copper tripeptide-1, madecassoside, palmitoyl pentapeptide-4, tripeptide- 1, Oligopeptide-1, Dipeptide-2

CLAIGIO je profesionálna juhokórejská spoločnosť, ktorá vyvíja komplexné riešenia pre krásu žien na celom svete. Jej filozofiou je podčiarknutie vnútornej krásy, ktorá je prepojená s krásou vonkajšou. CLAIGIO znamená Clair (žiarivý) + Giorno (denné svetlo)  – žiarivosť ako denné svetlo. Preto spoločnosť neustále báda a skúma, ako zachovať jasnú a žiarivú pleť, a prichádza s riešeniami, ako to docieliť. 

V spolupráci s estetickými dermatológmi v kombinácii medicíny a kozmetiky sa sústredí na príčiny, rieši problémy kauzálne, nie symptomaticky. Orientuje sa pritom na čisté prírodné zložky, pretože tak minimalizuje možné nežiaduce účinky. Prostredníctvom riešenia skutočných príčin, zaručuje spojenie vnútornej a vonkajšej krásy a výrazne tak dokáže zastaviť starnutie a problémy s pleťou.