Enzymatický peeling pre problematickú pleť

Čistiaci enzymatický prášok od Dr.esthé Vám pomôže odstrániť nečistoty a mŕtve kožné bunky vďaka prirodzene sa vyskytujúcim povrchovo aktívnym látkam, enzýmom, kukuričnému škrobu a prášku z listov aloe. Vaša pleť bude razom čistejšia a žiarivejšia. Tento peeling v podobe čistiaceho prášku s nízkym pH obsahuje povrchovo aktívne aminokyseliny, ktoré sú účinné a zároveň šetrné aj k tej najcitlivejšej pleti. Aktívne prispieva k hydratácii pokožky. Vhodné pre pleť mastnú, problematickú a náchylnú na tvorbu pupienkov. Dermatologicky testované.

Náš tip: Používajte 2x – 3x týždenne večer podľa potreby. Peeling nepoškodzuje kožnú bariéru, je veľmi jemný a príjemný na aplikáciu. Tiež veľmi hydratuje, pleť nevysušuje.

Naše odporúčanie: Tento peeling je vhodný aj pre Vaše deti. Tie naše ho už majú!

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 50 g
Cena vrátane DPH: 27 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 50 pure bodov
  • Kukuričný škrob dokáže upokojiť pokožku, zároveň absorbuje nadmerný maz a pleť prirodzene zmatňuje.
  • Papaín je rastlinný enzým, ktorý má schopnosť štiepiť proteíny. Používa sa pri exfoliačných ošetreniach na odstránenie odumretej pokožky. Likviduje poškodené bunky, čím stimuluje obnovu nových kožných buniek. Zlepšuje obsah kolagénu v pokožke a upokojuje podráždenú pokožku.
  • Allantoín má hydratačné, regeneračné či keratolytické účinky. Chráni, upokojuje a hydratuje pokožku. Často sa používa na minimalizáciu pórov. Podporuje rast nových kožných buniek a obnovu kožného tkaniva. Zmierňuje podráždenie. Chráni pleť pred škodlivými vplyvmi UV žiarenia a regeneruje ju.
  • Bromelaín je zmesou enzýmov získaných extrakciou z ananásu. Je skvelý na starostlivosť o problematickú pokožku, zlepšuje jej vzhľad a dodáva jej zdravý lesk a pleť zosvetľuje.

Zea Mays (Corn) Starch, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Lauroyl Aspartate, Sodium Isethionate, Lauric Acid, Sodium Cocoyl Glycinate, Sodium Palmitate, Bromelain, Betaine, Hydrolyzed Collagen, Maltodextrin, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Powder, Camellia Sinensis Leaf Powder, Allantoin, Papain, Aloe Barbadensis Leaf Powder, Sodium Hyaluronate, Water, Sodium Metabisulfite, Natural Fragrance

Kórejská značka Dr.esthé je postavená na technológii a vedeckých zručnostiach. Zameriava sa najmä na profesionálnu starostlivosť o pleť. Prioritou tejto značky je účinnosť, šetrnosť a bezpečnosť v starostlivosti o pleť a to najmä vďaka novým technológiám a precízne vybraným ingredienciám.