Pleťový peeling z hruškových kvetov

WHAMISA FRESH Pleťový peeling z hruškových kvetov je šetrná gomáž, ktorá je kombináciou mechanického a enzymatického peelingu. Vďaka proteázam /enzýmy strihajúce proteíny/ z plodov hrušky dochádza k šetrnému odstraňovaniu odumretých buniek. Extrakty z hruškových kvetov navyše znižujú produkciu pigmentu melanínu, čím zmierňujú hyperpigmentácie. Mechanický peeling v tejto gomáži zastupuje celulóza, ktorá po aplikácii jemne „zožmolkovatie", a tým jemne odstraňuje nečistoty a zanesené póry. Okrem svojej podstaty dokáže tento produkt navyše vysoko hydratovať a má anti-aging účinky. Tzn., že po aplikácii je pleť čistá, vďaka hruške žiarivá a hebká na dotyk. Odporúčame používať denne po dvojfázovom čistení pleti.

Naša skúsenosť: Gomáž alebo jemný peeling budete milovať. My ju používame denne v rannej rutine, pretože krásne vyhladzuje a rozjasňuje pleť. Vonia epicky.

Tovar expiruje: 10. 10. 2024
Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 73 g + 5 g
Cena vrátane DPH: 40 EUR 33 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 40 pure bodov
Cena za Pure Body: 450 bodov doplatok 22 EUR
  • Extrakt z hruškových plodov vďaka proteázam efektívne exfoliuje pleť.
  • Extrakt z kvetov hrušky znižuje produkciu pigmentu melanínu, zmierňuje hyperpigmentácie. Zároveň zlepšuje elasticitu pleti.
  • Inonotus obliquus /ryšavec šikmý alebo huba chaga/ je silným antioxidantom, ktorý rozžaruje pleť a zmierňuje hyperpigmentácie.
  • Tuber melanosporum extract /extrakt z čiernej hľuzovky/ je bohatý na esenciálne mastné kyseliny a má komplexné vlastnosti pre dosiahnutie dokonalej pleti. Tzn., že dokáže hydratovať, znižuje výskyt vrások, redukuje zápaly a pomáha zlepšiť kožnú bariéru.
  • Hložinky /plody hlohu obyčajného/ tonizujú pleť.
  • Algín má hydratačné, upokojujúce a vyživujúce vlastnosti.
  • Plody ríbezle, malín, banánu, vanilky, anízu a jablka vďaka AHA kyselinám pôsobia ako kondicionér pleti.

Pyrus Communis (Pear) Fruit Extract, Cellulose, Dipropylene Glycol, Inonotus Obliquus (Mushromm) Extract, Trehalose, Algin, Tuber Melanosporum Extract, Pyrus Communis (Pear) Flower Extract, Rubus |Suavissimus (Raspberry) Leaf Extract, Rosa Damascena Flower Water, Musa Sapientum (Banana) Flower Extract, Vanilla Panifolia Fruit Extract, Crataegus Cuneata Fruit Extract, Ribes Nigrum (Black Currant) Leaf Extract, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Lactobacillus/Pear Juice Ferment Filtrate, Squalane,  *Scutellaria Baicalensis Root Extract,  *Paeonia Suffruticosa Root Extract,  *Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Pimpinella Anisum (Anise) Fruit Extract, Vanilla Panifolia Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Rosa Damascena Flower Water, Hedera Helix (Ivy) Leaf/Stern Extract, Musa Sapientum (Banana) Flower Extract, Fragaria Chiloensis (Strawberry) Fruit Extract

* Prírodne získaný extrakt s konzervačnými funkciami

WHAMISA okrem klasickej BIO série vyvinula sériu FRESH, ktorá je postavená na minimalizme a rieši konkrétne problémy. Jedná sa o 100% prírodnú a intuitívnu starostlivosť o pleť. Koncept FRESH je postavený na jednoduchom princípe, že menej ingrediencií znamená viac účinkov. Preto vznikli ucelené série produktov z hrušky, morských rias a opuncie. Produkty sú vhodné pre všetky typy pleti.

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

  • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
  • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
  • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest