Hydratačný odličovací olej z opuncie

WHAMISA FRESH Hydratačný odličovací olej je vhodný na všetky typy pleti. Je postavený na triglyceridoch získaných z kokosového oleja. Tzn., že okrem čistiacej funkcie dokáže uzamykať hydratáciu vnútri pokožky. Vďaka tomu bude Vaša pleť po odlíčení úplne hydratovaná. Na pleti zanecháva nemastný hodvábny pocit. 

Naša skúsenosť: Tento odličovací olej je oproti klasickému WHAMISA odličovaciemu oleju príjemnejší na odlíčenie očného okolia a dokáže hydratovať pleť. Má intenzívnejšiu nevtieravú parfumáciu. Oba oleje sú, samozrejme, fantastické. Ale vďaka hydratačnej funkcii je tento na pocit menej „mastný“, pretože viac hydratuje. A viac vonia.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 153 ml
Cena vrátane DPH: 48 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 110 pure bodov
Cena za Pure Body: 710 bodov doplatok 31 EUR
 • Odličovací olej sa používa v prvej fáze čistenia pleti. Na druhú je vhodný Čistiaci penový gél alebo Čistiaci penový krém.
 • Kaprylové/kaprínové triglyceridy pochádzajú z rastlinného kokosového oleja a dokážu vytvárať ochrannú bariéru na povrchu pokožky. Tým uzamykajú hydratáciu vnútri pleti.
 • Olej má výrazné zjemňujúce a vyhladzujúce účinky.
 • Olej z vínnej révy je suchý olej, ktorý má schopnosť regulovať množstvo mazu v pokožke.
 • Nimbový olej obsahuje zložku azadirachtín.  Je vhodný aj na starostlivosť o problematickú pleť.
 • Obsahuje jantárový prášok, ktorý samoomladzuje pleť na bunkovej úrovni a pomáha rebalansovať pH pleti.
 • Bazalka posvätná je silný antioxidant a adaptogén.
 • Vhodný na všetky typy pleti.
 • Vhodný pre vegánov.

**Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Myristate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Sorbitan SesQuioleate, Laureth-7 Citrate, Opuntia Ficus-Indica Seed Oil, Polyglyceryl-4 Oleate, Camellia Sinensis Seed Oil, Cannabis Sativa Seed Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Coccinia Indica Fruit Extract, Amber Powder, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Corallina Officinalis Extract, Moringa Oleifera Seed Oil

** prírodného pôvodu

WHAMISA okrem klasickej BIO série vyvinula sériu FRESH, ktorá je postavená na minimalizme a rieši konkrétne problémy. Jedná sa o 100% prírodnú a intuitívnu starostlivosť o pleť. Koncept FRESH je postavený na jednoduchom princípe, že menej ingrediencií znamená viac účinkov. Preto vznikli ucelené série produktov z hrušky, morských rias a opuncie. Produkty sú vhodné pre všetky typy pleti.

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

 • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
 • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
 • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest