Kolagén náplasti oči pery + sprej

Prvotriedny kolagén Dermarssance Sprej a náplasti teraz za zvýhodnenú cenu.

Predstavujeme prvú neinvazívnu aplikáciu kolagénu až na dermis. Juhokórejská firma Dermarssance vymyslela High-tech patentovanú revolučnú metódu, ako vpraviť čistý kolagén do pleti bez toho, aby ste museli navštíviť plastického chirurga a zavádzať ihly do kože. Forma podania kolagénu v náplasti je 10x účinnejšia oproti séru a 15x oproti gélu. Náplasť má 30 vrstiev tenkých kolagénových vlákien navrstvených na seba. Je vyrobená technológiou Revolution Fibers, ktorá získala rad ocenení za svoj inovatívny vývoj v kozmeceutike. Jedná sa o TOP produkt v anti-aging starostlivosti. Nič viac v rámci doplnenia kolagénu neivazívnou metódou neexistuje. Pokiaľ Vás trápia viditeľné znaky starnutia pleti a vrásky, rozhodne vyskúšajte kolagénovú kúru.

Aké sú účinky po aplikácii?

  • podpora vyhladenia jemných vrások a blokácia vzniku nových
  • (3D) obnova kontúr
  • podpora tvorby vlastného kolagénu
  • spevnenie a vyhladenie pleti
  • zvýšenie elasticity a pevnosti kože
  • rozjasnenie a hydratácia pokožky
  • zmiernenie jaziev
  • regenerácia kože po UV žiarení

Balenie obsahuje: 1 krabička obsahuje 5 náplastí na oči a pery. Náplasti môžete kombinovať podľa potreby. Používajte 1x až 2x týždenne. Vhodné pre všetky typy pleti vrátane citlivej pleti a tehotných/dojčiacich mamičiek. Tento produkt bol testovaný ako hypoalergénny.

Náš TIP: Jedná sa o telu vlastnú látku, a preto sa môžu aplikovať 1x až 2x týždenne dlhodobo. My ich používame pravidelne 1x týždenne na miesta, ktoré nás najviac trápia. Nebojte sa náplasť použiť aj inde, než je predpísané (napr. krk, dekolt...). Je vhodné kombinovať s Lyofilizovanými perlami kyseliny hyalurónovej. Pretože každý prípravok má iný mechanizmus účinku, preto sa vzájomne dopĺňajú a pre efektívny účinok potrebujeme obaja. KH zmizíkuje vrásky vďaka hydratácii a kolagén vytvára 3D sieť v pleti, a tým ju vypĺňa zvnútra.

Náplasť obsahuje 99,86% kolagénu a 0,14% kyseliny hyalurónovej.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 55 ml + 5 ks
Cena vrátane DPH: 65 EUR 61 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 70 pure bodov

náplasť: HighPrime Collagen Film
Collagen (798 900ppm), Hydrolyzed Collagen (199 700 ppm), Hyaluronic Acid

sprej: Collagen Extract (939,269ppm), Propanediol, 1,2-Hexanediol, Hydrolyzed Collagen (50ppm), Hydrolyzed Elastin, Butylene Glycol, Water, Adenosine, Centella Asiatic Leaf Extract, Portulaca Oleracea Extract, Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Morus Alba Fruit Extract, Punica Granatum Fruit Extract, Ginkgo Biloba Nut Extract, Hydrogenated Lecithin, Ceramide NP (Ceramide 3)