Prvotriedny kolagén v náplasti na líca

Predstavujeme prvú neinvazívnu aplikáciu kolagénu až na dermis. Juhokórejská firma Dermarssance vymyslela High-tech patentovanú revolučnú metódu, ako "dopraviť" čistý kolagén do pleti bez toho, aby ste museli navštíviť plastického chirurga a zavádzať ihly do kože. Forma podania kolagénu v náplasti je 10 x účinnejšia oproti séru a 15 x oproti gélu. Tzn., kolagén je najúčinnejší v náplasti. Náplasť má 30 vrstiev tenkých kolagénových vlákien navrstvených na seba. Je vyrobená technológiou Revolution Fibers, ktorá získala rad ocenení za svoj inovatívny vývoj v kozmeceutike. Jedná sa o TOP produkt v anti-aging starostlivosti. Nič viac v rámci doplnenia kolagénu neivazívnou metódou neexistuje. Pokiaľ Vás trápi viditeľné starnutie pleti a vrásky, rozhodne vyskúšajte kolagénovú kúru.

Aké sú účinky po aplikácii?

 • vyhladenie jemných vrások a blokácia vzniku nových
 • (3D) obnova kontúr
 • aktivácia tvorby vlastného kolagénu
 • spevnenie a vyhladenie pleti
 • zvýšenie elasticity a pevnosti kože
 • rozjasnenie a hydratácia pokožky
 • zmiernenie jaziev po akné
 • regenerácia kože po UV žiarení

Balenie obsahuje: 1 krabička obsahuje 5 náplastí na líca. Používajte 1x až 2x týždenne. Vhodné pre všetky typy pleti vrátane citlivej pleti a tehotných/dojčiacich mamičiek. Tento produkt bol testovaný ako hypoalergénny.

Náš TIP: Kolagénovými náplasťami sa nemôžete "predávkovať". Ide o telu vlastnú látku, a preto sa môžu aplikovať 1x až 2x týždenne dlhodobo. My ich používame pravidelne 1x týždenne na miesta, ktoré nás najviac trápia. Nebojte sa náplasť použiť aj inde, než je predpísané (napr. krk, dekolt...). Je vhodné kombinovať s Lyofilizovanými perlami kyseliny hyalurónovej. Pretože každý prípravok má iný mechanizmus účinku, preto sa vzájomne dopĺňajú a pre efektívny účinok potrebujeme obaja. KH zmizíkuje vrásky vďaka hydratácii a kolagén vytvára 3D sieť v pleti, a tým ju vypĺňa zvnútra.

 

Náplasť obsahuje 99,86% kolagénu a 0,14% kyseliny hyalurónovej.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 5 ks
Cena vrátane DPH: 57 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 120 pure bodov

Kozmeceutická náplasť je unikátna tým, že je doslova „ušitá“ z kolagénu a to špeciálnou nano technológiou. Túto technológiu vie vyrobiť len v Južnej Kórei. Náplasť je tvorená z nanovlákien obsahujúcich komplexný kolagén. Ten tvorí solubilný a hydrolyzovaný kolagén. Solubilný kolagén efektívne pracuje na povrchu av nižších vrstvách kože. Naopak hydrolyzovaný kolagén je naštiepený tak, aby prešiel až k dermis.

Náplasť sa vstrebe pred Vašimi očami okamžite hlboko do kože. Pre predstavu: hrúbka náplasti je rovnaká, ako keby ste 1 vlas pozdĺžne rozrezali 300x. Jednoducho povedané, tým že je náplasť taká tenká a zložená len z funkčného kolagénu, dochádza k absolútnemu vstrebaniu, ktoré je porovnateľné s injekčnou aplikáciou. Bežný kolagén sa obvykle do hĺbky z podstaty veci ani nedostane, pretože jeho molekuly sú príliš veľké.

Náplasť obsahuje 798 900 ppm kolagénu a 199 700 ppm hydrolyzovaného kolagénu. Čo to znamená sa dočítate TU.

HighPrime Collagen Film
Collagen (781,684ppm), Hydrolyzed Collagen (216,916ppm), Hyaluronic Acid

Zdroj:

 • Collagen: Alves, Ana L., Ana L. P. Marques, Eva Martins, Tiago H. Silva, and Rui L. Reis. 2017. "Cosmetic Potential of Marine Fish Skin Collagen" Cosmetics 4, no. 4: 39. https://doi.org/10.3390/cosmetics4040039
 • Collagen: Geahchan, Sarah, Parnian Baharlouei, and Azizur Rahman. 2022. "Marine Collagen: A Promising Biomaterial for Wound Healing, Skin Anti-Aging, and Bone Regeneration" Marine Drugs 20, no. 1: 61. https://doi.org/10.3390/md20010061
 • Collagen: Reilly DM, Lozano J. Skin collagen through the lifestages: importance for skin health and beauty. Plast Aesthet Res 2021;8:2. http://dx.doi.org/10.20517/2347-9264.2020.153