Sada kolagénových náplastí + sprej

Prvotriedny kolagén Dermarssance Sprej a súprava náplasti (3x 5 ks) teraz za zvýhodnenú cenu.

Predstavujeme prvú neinvazívnu aplikáciu kolagénu až na dermis. Juhokórejská firma Dermarssance vymyslela High-tech patentovanú revolučnú metódu, ako vpraviť čistý kolagén do pleti bez toho, aby ste museli navštíviť plastického chirurga a zavádzať ihly do kože. Forma podania kolagénu v náplasti je 10x účinnejšia oproti séru a 15x oproti gélu. Náplasť má 30 vrstiev tenkých kolagénových vlákien navrstvených na seba. Je vyrobená technológiou Revolution Fibers, ktorá získala rad ocenení za svoj inovatívny vývoj v kozmeceutike. Jedná sa o TOP produkt v anti-aging starostlivosti. Nič viac v rámci doplnenia kolagénu neivazívnou metódou neexistuje. Pokiaľ Vás trápia viditeľné znaky starnutia pleti a vrásky, rozhodne vyskúšajte kolagénovú kúru.

Aké sú účinky po aplikácii?

  • podpora vyhladenia jemných vrások a blokácia vzniku nových
  • (3D) obnova kontúr
  • podpora tvorby vlastného kolagénu
  • spevnenie a vyhladenie pleti
  • zvýšenie elasticity a pevnosti kože
  • rozjasnenie a hydratácia pokožky
  • zmiernenie jaziev
  • regenerácia kože po UV žiarení

Náš TIP: Jedná sa o telu vlastnú látku, a preto sa môžu aplikovať 1x až 2x týždenne dlhodobo. My ich používame pravidelne 1x týždenne na miesta, ktoré nás najviac trápia. Nebojte sa náplasť použiť aj inde, než je predpísané (napr. krk, dekolt...). Je vhodné kombinovať s Lyofilizovanými perlami kyseliny hyalurónovej. Pretože každý prípravok má iný mechanizmus účinku, preto sa vzájomne dopĺňajú a pre efektívny účinok potrebujeme obaja. KH zmizíkuje vrásky vďaka hydratácii a kolagén vytvára 3D sieť v pleti, a tým ju vypĺňa zvnútra.

Náplasť obsahuje 99,86% kolagénu a 0,14% kyseliny hyalurónovej.

Chcete mať ten najúčinnejší produkt s kolagénom na svete? Potom sledujte jedno číslo! Aby bol produkt s kolagenen naozaj účinný, je dôležité množstvo kolagénu v produkte (značí sa číslom ppm, max. je to 1 mio.). Na slovenskom trhu zoženiete produkty s max. ppm 10 tisíc. Náš sprej obsahuje 939 269 ppm. Tzn., mať sprej skoro s miliónom ppm, to už je pecka! A Vašu doterajšiu kolagénovú starostlivosť "strčí do vrecka všetkými desiatimi".

Vedeli ste, že s pribúdajúcim vekom sa obsah kolagénu v našej pokožke každým rokom znižuje o 1 %, čo vedie k urýchlenému starnutiu pleti? Kolagénová infúzia v spreji je dokonalé riešenie pre udržanie mladistvého a žiarivého vzhľadu! S obsahom 2 typov kolagénov (viac ako 93,95%) je tento sprej špeciálne navrhnutý tak, aby posilnil kožnú bariéru a zlepšil elasticitu pokožky. To z neho robí základný produkt vo vašej každodennej starostlivosti o pleť. Má hneď niekoľko základných účinkov proti starnutiu: liftingový efekt, hydratácia, rozžiarenie pleti, zlepšenie elasticity a posilnenie kožnej bariéry. Sprej obsahuje kombináciu prírodných zložiek vrátane hydrolyzovaného elastínu, hydrogenovaného lecitínu a 6 špeciálnych rastlinných extraktov.

Sprej je vhodný pre všetky typy pleti, vrátane citlivej pleti a je vhodný aj pre tehotné či dojčiace mamičky.

Náš tip: Sprej je možné používať samostatne. Pre vyšší efekt kombinujte s kolagénovými náplasťami.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 55 ml + 3 x 5 ks
Cena vrátane DPH: 165 EUR 132 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 150 pure bodov

náplasti: HighPrime Collagen Film
Collagen (798 900ppm), Hydrolyzed Collagen (199 700 ppm), Hyaluronic Acid

sprej: Collagen Extract (939,269ppm), Propanediol, 1,2-Hexanediol, Hydrolyzed Collagen (50ppm), Hydrolyzed Elastin, Butylene Glycol, Water, Adenosine, Centella Asiatic Leaf Extract, Portulaca Oleracea Extract, Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Morus Alba Fruit Extract, Punica Granatum Fruit Extract, Ginkgo Biloba Nut Extract, Hydrogenated Lecithin, Ceramide NP (Ceramide 3)