Dermálna výplň vrások bez injekcie

Korektúra tváre pomocou výplni nie je zákrok vhodný pre každého.  S vekom "nafukujú tvár" a pôsobia veľmi neprirodzene, pretože ide o telu nie vlastnú látku. Nehovoriac o vedľajších účinkoch v podobe nerovností a neprirodzeného vzhľadu. Kórejská firma GIBEST vymyslela geniálne sérum Nine Tails, ktoré zmizíkuje vrásky ihneď po aplikácii. A to doslova! Po správnej splikácií výsledky uvidíte v priebehu pár minút.

Kľúčovými zložkami a prečo sérum Nine Tails naozaj funguje je kombinácia ekzozómov, PDRN a peptidov s ďalšími účinnými prírodnými extraktmi.

Táto geniálna trojkombinácia vytvorí okamžitý efekt. Táto kombinácie je patentovaná a vymyslela ju ako prvá na svete práve spoločnosť GIBEST. Okrem vyššie uvedeného, sérum obsahuje rôzne formy kyseliny hyalurónovej, ktorá pleť významne hydratuje.

Sérum Nine Tails je možné použiť aj na jednorazové vypnutie vrások. Pri pravidelnom používaní 2x denne nastane trvalejší efekt. Pravidelným používaním dosiahnete rovnaký efekt, ako by ste si nechali injekčne aplikovať výplne. Ide jednoznačne o kozmeceutiku.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 6 ml
Cena vrátane DPH: 54 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 120 pure bodov
  • PDRN je absolútna novinka, ktorá zabraňuje aktivácii procesu odumierania buniek. Tzn., je to látka, ktorá vie nahrádzať rozbité nukleotidy v DNA. Bunky sa začnú opravovať, koža mladne a vypína sa. Zaťahujú sa póry, stimuluje sa kolagén, redukujú sa jemné vrásky. Môžeme o nej hovoriť ako o "smart" kyseline.
  • Druhou nesmierne dôležitou zložkou sú ekzozómy. Fungujú ako "poslíčkovia", ktorí vedia komunikovať medzi bunkami. Nadväzujú do seba účinné látky a prelezú až dovnútra buniek. Donútia bunku robiť to, čo my potrebujeme. Napríklad vyrábať kolagén, elastín… jednoducho všetko, čo bunky v "starobe" už odmietajú robiť.
  • Sérum obsahuje dokonca šesť účinných peptidov, ktoré sa vďaka ekzozómom dostanú doslova až „na dreň“.

Purified Water, Sodium Metasilicate, 1,2-hexanediol, Propylene Glycol, Citric Acid, Pullulan, Lactobacillus Extracellular Vesicles, White Wood Ear Mushroom Polysaccharide, Centella Asiatica Extract, Adenosine, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Pvp Lithium Magnesium Sodium Silicate, Allantoin, Disodium Edta, Butylene Glycol, Dipropylene Glycol, Hydrolyzed Sponge, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Collagen, Sodium Dna, Hydroxy Propyltrimonium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate , Potassium Hyaluronate, Tripeptide-1, Tripeptide-2, Tripeptide-3, Dipeptide-1, Dipeptide-2, Dipeptide-4, Hydrolyzed Elastin, Ceramide Ip, Ceramide Ns, Ceramide Np, Ceramide Ace, Ceramide Ap, Hydrogenated Lecithin, Cholesterol, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Glycerin, Caprylyl Glycol, Caprylyl Hydroxamic Acid, Glycerin

Juhokórejská globálna medicínska spoločnosť GIBEST vznikla v roku 2008. Okrem vývoja liekov sa špecializuje na patentovanú kozmeceutiku. Ich vlajkovou loďou je sérum Nine Tails, ktoré uchvátilo zákazníkov po celom svete svojou ohromujúcou účinnosťou. GIBEST je prezývaný aj ako "tím proti starnutiu". Spája túžbu sveta po zdravej koži, presahujúcu rasu, vek a typ pleti.