Dvojfázová starostlivosť- problematická pleť

Predstavujeme Vám špeciálnu starostlivosť na problematickú pleť. Účinok viditeľný už 8 hodín po aplikácii. Signifikantne zlepšuje prejavy problematickej pleti náchylnej na tvorbu pupienkov. Ide o dvojfázovú procedúru. V prvej fáze aplikujte hydrokoloidné mikroihličkové náplasti s bioaktívnym magnéziom, v druhej fáze aplikujte špeciálnu masku na problematickú pleť. Adhezívny hydrokoloidný materiál náplastí viditeľne čistí nedokonalosti pleti a zabraňuje tvorbe nových nedokonalostí. Mikroihličkové náplasti zvyšujú účinnosť aktívnych látok obsiahnutých v maske. Tá je vyvinutá špeciálne na problematickú pleť.

Balenie obsahuje:

4 ks mikroihličkových náplastí s magnéziom

2 ks jednorazových (plátienkových) masiek na problematickú pleť

Náš tip: Jedná sa o kozmeceutiku. Obsahuje niektoré účinné látky, ktoré nepochádzajú z rastlinných zdrojov. Ich funkcia je ale v tomto prípade nenahraditeľná. Klinicky významne zmierňujú prejavy nedokonalosti pleti. V prípade, že je to pre Vás prekážkou, vyberte si iný produkt.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia:
Cena vrátane DPH: 25 EUR 11 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 10 pure bodov
 • Portulaca oleracea - hydratuje a regeneruje pleť.
 • Repkový extrakt - bohatý na vitamín E. Významne sa podieľa na aktivácii obnovy buniek.
 • Panthenol - regeneruje, optimalizuje fyziologické funkcie pokožky.
 • Madecassoside - pomáha potlačovať hyperpigmentáciu.
 • Aziatikozidy - výťažok z pupočníka.
 • Asiatic acid - regeneračné účinky.
 • Makadamiový olej - je nekomedogénny, preto je možné použiť pri vyrážkach.
 • Kyselina madecassová

Náplast: Magnesium, magnesium oxide, hydrocolloid
Maska: Water, butylene glycol, glycerin, methylpropanediol, propanediol, betaine, hydroxyacetophenone, polyglyceryl-10, laurate, allantoin, arginine, polyglyceryl-10, myristate, carbomer, hydroxyethyl cellulose, ethylhexylglycerin, hydroxyethyl, acrylate, dimethyl acrylate polymer, acrylate/sodium polysorbate 60 copolymer, Sorbitan, Isostearate, 1,2-Hexanediol, Centella Asiatica Extract, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Caprylic/Capric Triglyceride, Portulaca, Oleracea Extract, Brassica Campestris (Rapeseed) Extract Pantenol, Choline,  Glycyrrhizate potassium, Madecassoside, Asiaticoside, Asiatic Acid, Madecassic Acid

Zdroje:

 • Centella asiatica: Bylka, W., Znajdek-Awiżeń, P., Studzińska-Sroka, E., and Brzezińska, M. (2013). Review paper Centella asiatica in cosmetology. Advances in Dermatology and Allergology/Postępy Dermatologii i Alergologii, 30(1), pp.46-49. https://doi.org/10.5114/pdia.2013.33378
 • Magnesium: Jai Hee Bae, Heeyeon Kim, Hyungrye Noh, Donghwi Jang, Joonho Shim, Se Jin Oh, Ji Hye Park, Jong Hee Lee. Clinical Benefit and Safety of Microneedle Patches Composed of Magnesium: A Pilot Study in Acne Patients. Dermatologic Therapy, vol. 2023, Article ID 7667296, 8 pages, 2023. https://doi.org/10.1155/2023/7667296
 • Macadamia oil: AKHTAR, Naveed, et al. Evaluation of basic properties of macadamia nut oil. Gomal University Journal of Research, 2006, 22.1: 21-7.

LABnPEOPLE je kórejská inovatívna bio medicínska spoločnosť zaoberajúca sa výskumom  a vývojom zdravotníckych prostriedkov založených na bioaktívnych materiáloch obsahujúcich esenciálne minerály, ktoré sa prirodzene vyskytujú v ľudskom tele. Je to prvá spoločnosť na svete, ktorá má patentovanú technológiu na výrobu mikroihličkových náplastí s obsahom katiónov magnézia. Tento bioaktívny materiál sa naviac významne uplatňuje pri výrobe estetických implantátov a tiež v medicínskych prostriedkoch využívajúcich invazívne výkony.
 
Firma vznikla v roku 2016 a od tej doby zaregistrovala viac než 70 patentov. Jej špecializáciou je vývoj a predaj inovatívnych náplasti, ktoré zastupujú ďalšiu liekovú formu, ako dostať medikamenty do ľudského tela. Preto o nej môžeme hovoriť ako o svetovom lídrovi vo vývoji transdermálneho podávania liekov a implantátov vôbec. LABnPEOPLE bola označená juhokórejskou vládou ako „unicorn“ spoločnosť budúcnosti.

BIO Sérum na problematickú pleť BIO Sérum na problematickú pleť
WHAMISA
BIO Sérum na problematickú pleť
35 EUR
Momentálne nedostupné
Dvojfázová starostlivosť na pupienky Dvojfázová starostlivosť na pupienky
LabnPeople
Dvojfázová starostlivosť na pupienky
25 EUR 11 EUR
Momentálne nedostupné