Hydrokoloidní náplasti s magnéziom na uhry

Máte problematickú pleť? Opäť ste to nevydržali a vytláčali ste si nevábne vyzerajúce pupienky? Prípadne ste odolali ale neviete si s pupienkami rady? Máme pre Vás jednoduché a rýchle riešenie. Predstavujeme Vám hydrokoloidné magnéziové náplasti, Obsahujú až 99% magnézia, ktoré pomáha redukovať nedokonalosti pleti, posilňuje kožnú bariéru, absorbuje nežiadúci kožný maz a mechanicky ochraňuje pred nečistotami z okolia. Pleť nedráždi a nevysušuje. Náplasti obsahujú výťažky z čajovníka, nechtíka lekárskeho a pupočníka ázijského, čím umocňujú blahodarne účinky magnézia na problematickú pleť.

Náš tip: Viditeľne čistí nedokonalosti pleti a zabraňuje vzniku nových nedokonalostí. Výsledky sú viditeľné už po 8 hodinách od aplikácie. Vďaka roztomilému minimalistickému dizajnu môžete nosiť i počas dňa.

Balenie obsahuje 72 kusov hydrokoloidných náplastí v dvoch veľkostiach (8 mm a 15 mm) v 7 rôznych dizajnových prevedeniach. 

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 72 ks
Cena vrátane DPH: 13 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 20 pure bodov
  • Obsahuje 99% čistého magnézia. 
  • Olej z čajovníka pôsobí blahodárne na problematickú pleť.
  • Nechtík lekársky  vykazuje anti-agingové vlastnosti.
  • Vhodné na problematickú pleť.
  • Vhodné pre citlivú pleť.

 

Magnesium, magnesium oxide, hydrocolloid, tea tree, calendula, cica asiatica
Magnézium obsiahnuté v adhesívnej hydrokoloidnej náplasti sa po kontakte s vlhkosťou kože premení na aktívnu ionizovanú formu. Iba takto aktivované magnézium sa môže vstrebať hlboko dovnútra pokožky.

LAB N PEOPLE je kórejská inovatívna bio medicínska spoločnosť zaoberajúca sa výskumom  a vývojom zdravotníckych prostriedkov založených na bio-aktívnych materiáloch obsahujúcich esenciálne minerály, ktoré sa prirodzene vyskytujú v ľudskom tele. Táto spoločnosť vyrába svetovo prvé náplasti s obsahom mikroihličiek z horčíkových katiónov. Jedná sa o bioaktívny materiál, ktorý sa význame uplatňuje pri výrobe estetických implantátov a tiež v medicínskych prostriedkoch využívajúcich invazívne výkony.