Mikroihličkové náplasti s bioaktívnym magnéziom XS

Od tejto chvíle nemusíte myslieť na svoje pupienky! Jednoducho ich zalepte a za pár hodín uvidíte zázrak. Predstavujeme vám LABnPEOPLE Mikroihlčkové náplasti s bio-aktívnym magnéziom na akné. Náplasť je vyrobená patentovanou technológiou mikroihličiek, ktoré sú nosičmi bio-aktívneho magnézia hlboko do kože. Tým sú unikátne nie len svojím zložením, ale predovšetkým rýchlosťou účinku, pretože mikroihlička posilňuje absorpciu účinných látok, pričom je tenšia než váš vlas.  
 
Magnézium je základným prvkom pre naše zdravie a pohodu. Vedeli ste o súvislosti medzi magnéziom a kožnými problémami? Magnézium má protizápalové aj anti-aging účinky, ktoré sa vďaka mikroihličkám cielene dostanú na konkrétne problematické miesto, a to v takej sile, že pôsobí až 6 mm okolo nalepenej náplasti. Už nepotrebujete žiadne špeciálne séra, tonika ani iné prípravky na akné. Stačí jedna náplasť! Klinické výsledky: Výrazné zlepšenie drobných alebo cystických problémov už po 8 hodinách používania.
Účinky náplasti: Sťahuje póry, regeneruje, reparuje, dezinfikuje a funguje na všetky typy akné. Má dokonca aj rozjasňujúce i anti-aging vlastnosti. 
Prečo požívať náplasti? Rýchle zlepšenie všetkých pupienkov od bielych až po cystické.
Akú náplasť si vybrať? V ponuke máme celkom 5 veľkostí náplasti. Od XXS po L. Pre lepšiu orientáciou si prehliadnite priložený grafický manuál vo fotogalérii. Čím väčší problém – tým väčšia náplasť. 

Balenie obsahuje 10 kusov náplastí veľkosti 6 mm.

 

 

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 10 ks
Cena vrátane DPH: 10 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 20 pure bodov
  • Obsahuje 99% čistého bioaktívneho magnézia.
  • Magnézium sa pri styku s vlhkosťou pokožky rozkladá na ióny vodíka a horčíka a vďaka tomu sa fantasticky vstrebáva a funguje na akné.
  • Preukázalo sa, že aktívne magnézium má protizápalové a antibakteriálne účinky, naviac posilňuje kožnú bariéru, aktivuje proces samoomladzovania a zvyšuje účinnosť iných aktívnych látok.
  • Náplasti sú certifikované ISO10993 ako biologicky vstrebateľné a bezpečné pred cytotoxicitou, kožnými reakciami a alergiami.
  • Vhodné na aknóznu pleť.
  • Vhodné na citlivú pleť.  
  • Klinicky preukázané, že výrazne redukuje škvrny, vrásky a póry. 

Magnesium, magnesium oxide, hydrocolloid
Vďaka jedinečnej technológii sa vytvorila mikroihličková adhezívna hydrokoloidná náplasť obsahujúca horčík, ktorý sa po kontakte s vlhkosťou v koži zmení na aktívnu ionizovanú formu katiónu. Iba takto aktivovaný horčík sa môže absorbovať hlboko dovnútra kože.

Zdroje:

  • Magnesium: Jai Hee Bae, Heeyeon Kim, Hyungrye Noh, Donghwi Jang, Joonho Shim, Se Jin Oh, Ji Hye Park, Jong Hee Lee. Clinical Benefit and Safety of Microneedle Patches Composed of Magnesium: A Pilot Study in Acne Patients. Dermatologic Therapy, vol. 2023, Article ID 7667296, 8 pages, 2023. https://doi.org/10.1155/2023/7667296

LAB N PEOPLE  je kórejská inovatívna bio medicínska spoločnosť zaoberajúca sa výskumom  a vývojom zdravotníckych prostriedkov založených na bio-aktívnych materiáloch obsahujúcich esenciálne minerály, ktoré sa prirodzene vyskytujú v ľudskom tele. Je to prvá spoločnosť na svete, ktorá má patentovanú technológiu na výrobu mikroihličkových náplastí s obsahom katiónov magnézia. Tento bioaktívny materiál sa naviac významne uplatňuje pri výrobe estetických implantátov a tiež v medicínskych prostriedkoch využívajúcich invazívne výkony.
 
Firma vznikla v roku 2016 a od tej doby zaregistrovala viac než 70 patentov. Jej špecializáciou je vývoj a predaj inovatívnych náplasti, ktoré zastupujú ďalšiu liekovú formu, ako dostať medikamenty do ľudského tela. Preto o nej môžeme hovoriť ako o svetovom lídrovi vo vývoji transdermálneho podávania liekov a implantátov vôbec. LABnPEOPLE bola označená juhokórejskou vládou ako „unicorn“ spoločnosť budúcnosti.