Lyofilizované perly kys. hyaluronovej VEGAN 30 ks

Vedeli ste, že už v štyridsiatke máte v koži len 50 % kyseliny hyalurónovej oproti tomu, keď ste mali dvadsať? Kyselina hyalurónová je veľmi dôležitá molekula, ktorá pleť prirodzene hydratuje. Preto je veľmi dôležité ju dopĺňať!
Zastavte starnutie a doplňte Vašu miznúcu kyselinu hyalurónovú najúčinnejšou svetovou novinkou. Predstavujeme vám lyofilizované perly kyseliny hyalurónovej doplnené o peptidy.

Vysoko koncentrovaná perla obsahuje 25 972 ppm kyseliny hyalurónovej, čo zodpovedá desaťnásobku bežnej dávky v kozmetických prípravkoch. Pre predstavu – množstvo kyseliny hyalurónovej v jednej perle je rovnaké ako množstvo kyseliny hyalurónovej v 30 ml koncentrovanom sére.

Perla obsahuje najkoncentrovanejšiu kyselinu hyalurónovú na svete, navyše v správnom pomere vysoko- a nízkomolekulárných zložiek. Lyofilizovaná kyselina hyalurónová je najkoncetrovanejšou a najúčinnejšou zbraňou v zastavení starnutia.
Perla významne hydratuje, zlepšuje kožnú bariéru a zároveň aktivuje proces samoomladzovania. Vďaka tomuto procesu je pleť žiarivá, vypnutá a elastická.

Zaraďte perly do svojej pravidelnej starostlivosti, pretože tak výrazne zredukujete súčasné vrásky a znížite riziko vzniku vrások nových.

Náš tip: Perlu zmiešajte s obľúbeným sérom či tonikom. Nám sa najviac osvedčilo Tonikum DEEP RICH alebo ORIGINAL. Po nanesení aplikujte WHAMISA Opunciové sérum, PERPETUUM a ďalšiu starostlivosť. Perlu použite ideálne ráno, pretože dôjde k okamžitému vypnutiu tváre. Efekt je fantastický.

 

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 30 ks
Cena vrátane DPH: 70 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 150 pure bodov
  • Tetrapeptid aktivuje proces samoomladzovania pleti.
  • Vďaka procesu lyofilizácie v produkte nie je žiadna voda. Preto perla neobsahuje žiadny konzervant. Je teda významne znížený výskyt alergických reakcií.
  • Vďaka významnému vypnutiu pleti Vám následne aplikovaný make-up nezalezie do vrások.
  • Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová vytvára ochranný film na povrchu pokožky, čím pleť zvlhčuje.
  • Naopak nízkomolekulárna kyselina hyalurónová preniká hlboko do pokožky až k dermis – dokáže hydratovať zvnútra a má regeneračné a anti-aging účinky.
  • Vhodné na všetky typy pleti.

Sodium Hyaluronate, Algin, Acetyl Tetrapeptid-2, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Rice Amino Acids, Hydrolyzed Adansonia Digitata Seed Extract, Proline

Zdroje:

  • Hyaluronic acid: Bravo, B, Correia, P, Gonçalves Junior, JE, Sant'Anna, B, Kerob, D. Benefits of topical hyaluronic acid for skin quality and signs of skin aging: From literature review to clinical evidence. Dermatologic Therapy. 2022; 35(12):e15903. doi:10.1111/dth.15903
  • Porphyridium cruentum: EMETI, Ana, et al. Cosmetic ingredients from the sea in skin care products. Arhiv za farmaciju, 2015, 65.5: 316-325.

Think Bio je juhokórejská spoločnosť, ktorá sa mnoho rokov zaoberá výskumom pleti populácie naprieč všetkými kontinentmi. Jej prioritou je predovšetkým zdravie pleti v symbióze s potrebami a túžbami zákazníkov. Think Bio kombinuje prírodné produkty s najnovšími biotechnologickými vymoženosťami dnešnej doby a vytvára tak celkom nový pohľad na dermatológiu a kozmetiku vôbec. Jej mottom je, že len zdravá pleť môže byť krásna.