Lyofilizované perly kyseliny hyalurónovej 7 ks

Vedeli ste, že už v štyridsiatke máte v koži len 50 % kyseliny hyalurónovej oproti tomu, keď ste mali dvadsať? Kyselina hyalurónová je veľmi dôležitá molekula, ktorá pleť prirodzene hydratuje a zároveň aktivuje produkciu vlastného kolagénu. Preto je veľmi dôležité ju dopĺňať!!!
Zastavte starnutie a doplňte Vašu miznúcu kyselinu hyalurónovú najúčinnejšou svetovou novinkou. Predstavujeme vám lyofilizované perly kyseliny hyalurónovej doplnené o peptidy a hydrolyzovaný kolagén.

Vysoko koncentrovaná perla obsahuje 25 972 ppm kyseliny hyalurónovej, čo zodpovedá desaťnásobku bežnej dávky v kozmetických prípravkoch. Pre predstavu – množstvo kyseliny hyalurónovej v jednej perle je rovnaké ako množstvo kyseliny hyalurónovej v 30 ml koncentrovanom sére.

Perla obsahuje najkoncentrovanejšiu kyselinu hyalurónovú na svete, navyše v správnom pomere vysoko- a nízkomolekulárných zložiek. Lyofilizovaná kyselina hyalurónová je najkoncetrovanejšou a najúčinnejšou zbraňou v zastavení starnutia.
Perla významne hydratuje, dopĺňa telu vlastný kolagén, zlepšuje kožnú bariéru a zároveň aktivuje proces samoomladzovania. Vďaka tomuto procesu je pleť žiarivá, vypnutá a elastická.

Zaraďte perly do svojej pravidelnej starostlivosti, pretože tak výrazne zredukujete súčasné vrásky a znížite riziko vzniku vrások nových. Problematickej pleti sa stabilizuje produkcia kožného mazu.

Náš tip: Perlu zmiešajte s obľúbeným sérom či tonikom. Nám sa najviac osvedčilo Tonikum DEEP RICH alebo ORIGINAL. Po nanesení aplikujte WHAMISA Opunciové sérum, PERPETUUM a ďalšiu starostlivosť. Perlu použite ideálne ráno, pretože dôjde k okamžitému vypnutiu tváre. Efekt je fantastický.

 

 

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 7 ks
Cena vrátane DPH: 24 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 50 pure bodov
  • Tetrapeptid aktivuje proces samoomladzovania pleti.
  • Hydrolyzovaný kolagén proaktívne dopĺňa telu vlastný kolagén.
  • Vďaka procesu lyofilizácie v produkte nie je žiadna voda. Preto perla neobsahuje žiadny konzervant. 
  • Vďaka významnému vypnutiu pleti Vám následne aplikovaný make-up nezalezie do vrások.
  • Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová vytvára ochranný film na povrchu pokožky, čím pleť zvlhčuje.
  • Naopak nízkomolekulárna kyselina hyalurónová preniká hlboko do pokožky až k dermis – dokáže hydratovať zvnútra a má regeneračné a anti-aging účinky.
  • Vhodné na všetky typy pleti vrátane problematickej a citlivej.

Sodium Hyaluronate, Algin, Acetyl Tetrapeptid-2, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Collagen

Think Bio je juhokórejská spoločnosť, ktorá sa mnoho rokov zaoberá výskumom pleti populácie naprieč všetkými kontinentmi. Jej prioritou je predovšetkým zdravie pleti v symbióze s potrebami a túžbami zákazníkov. Think Bio kombinuje prírodné produkty s najnovšími biotechnologickými vymoženosťami dnešnej doby a vytvára tak celkom nový pohľad na dermatológiu a kozmetiku vôbec. Jej mottom je, že len zdravá pleť môže byť krásna.

Vyskúšala som balenie lyofilizovaných perál a tento prípravok ma úplne nadchol. Určite si v blízkej dobe zakúpim ďalšie balenie, pretože som si obľúbila ranný rituál nanášania rozpustenej perly na tvár a hlavne som mala pocit, že výsledok je okamžite viditeľný. Každé ráno po predchádzajúcom vyčistení pleti som si do dlane vložila 1 perlu a na nej nakvapkala tonikum Deep Rich. Keď sa mi v dlani perla rozpustila a vytvorila akési želé, naniesla som toto želé na celú tvár, krk a dekolt, potom som aplikovala Whamisa fresh liftingový sprej z opuncie a Whamisa Bio Pleťovej lotion Original. Po tejto aplikácii bola moja pleť nádherne hladká, napnutá, žiarivá a farba pleti bola krásne zjednotená. Eva H., 59 rokov

Ste zvedavá, je Vám cez 40 a máte rada sofistikované veci? Ja rozhodne áno a v kozmetike to pre mňa platí dvojnásobne. Na lyofilizované perly kyseliny hyalurónovej som sa vyslovene tešila, pretože ma zaujímala nielen samotná aplikácia v podobe perličky, ale samozrejme jej účinok. Skúšala som aplikovať s tonikom alebo aj so sérom. S tonikom je pre moju suchú pleť výsledok viditeľnejší, moja pleť je skutočne vyhladenejšia, a to doslova okamžite. Pri aplikácii so sérom je zase pleť viac vyživená. Perličku používam vždy ráno a musím povedať, že ma baví ako sa krásne rozpustí a ja potom len rozotriem na tvár, krk aj dekolt. Mám už druhé balenie. A popravde musím povedať, že už sa zase teším, s akou ďalšou novinkou príde Lucka s Líbou nabudúce. Pavlína H., Praha

Lyofilizované perly kyseliny hyalurónovej boli pre mňa úplná novinka. Niečo s čím som sa zatiaľ nestretla a úplne v pozitívnom zmysle slova. Jednoducho Perla. Keď ju zmiešate s tonikom Deep Rich, rozpustí sa a môžete začať nanášať na tvár a krk. Prosím, hlavne sa nezľaknite akoby lepkavej konzistencie, tá sa aspoň u mňa stratila a pleť zostala úplne hladká a jemná ako detská prdelka. Potom som naniesla sérum z Opuncie, Perpetuum a išla som do nového dňa. Vyžehlená, spokojná. Presvedčená o tom, že to funguje. A áno, funguje. Nie je zač. Marcela, 54 rokov

Perly zbožňujem od malička, ale tieto hyalurónové sú zatiaľ najkúzelnejšie, aké som nosila. Fascinuje ma ich okamžitý efekt vyhladenia a oživenia, ktorý vidíte v priamom prenose v zrkadle hneď po aplikácii. Sú už neoddeliteľnou súčasťou mojej rannej rutiny a verím, že inšpirujem aj mnoho ďalších žien, ktoré hľadajú čisté produkty na udržanie pleti v jej maximálnej kondícii. Marta Dřímal Ondráčková, 40 rokov