Perly kyseliny hyalurónovej + Tonikum pre mužov

Súprava vhodná pre mužov teraz za výhodnú cenu.

Vedeli ste, že už v štyridsiatke máte v koži len 50 % kyseliny hyalurónovej oproti tomu, keď ste mali dvadsať? Kyselina hyalurónová je veľmi dôležitá molekula, ktorá pleť prirodzene hydratuje a zároveň aktivuje produkciu vlastného kolagénu. Preto je veľmi dôležité ju dopĺňať!!!
Zastavte starnutie a doplňte Vašu miznúcu kyselinu hyalurónovú najúčinnejšou svetovou novinkou. Predstavujeme vám lyofilizované perly kyseliny hyalurónovej doplnené o peptidy a hydrolyzovaný kolagén.

Vysoko koncentrovaná perla obsahuje 25 972 ppm kyseliny hyalurónovej, čo zodpovedá desaťnásobku bežnej dávky v kozmetických prípravkoch. Pre predstavu – množstvo kyseliny hyalurónovej v jednej perle je rovnaké ako množstvo kyseliny hyalurónovej v 30 ml koncentrovanom sére.

Perla obsahuje najkoncentrovanejšiu kyselinu hyalurónovú na svete, navyše v správnom pomere vysoko- a nízkomolekulárných zložiek. Lyofilizovaná kyselina hyalurónová je najkoncetrovanejšou a najúčinnejšou zbraňou v zastavení starnutia.
Perla významne hydratuje, dopĺňa telu vlastný kolagén, zlepšuje kožnú bariéru a zároveň aktivuje proces samoomladzovania. Vďaka tomuto procesu je pleť žiarivá, vypnutá a elastická.

Zaraďte perly do svojej pravidelnej starostlivosti, pretože tak výrazne zredukujete súčasné vrásky a znížite riziko vzniku vrások nových. Aknóznej pleti sa stabilizuje produkcia kožného mazu a zníži sa tým tak výskyt akné.

 

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 28 ks + 7,5 ml
Cena vrátane DPH: 69 EUR 65 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 70 pure bodov
  • Tetrapeptid aktivuje proces samoomladzovania pleti.
  • Hydrolyzovaný kolagén proaktívne dopĺňa telu vlastný kolagén.
  • Vďaka procesu lyofilizácie v produkte nie je žiadna voda. Preto perla neobsahuje žiadny konzervant. Je teda významne znížený výskyt alergických reakcií a podráždenia.
  • Vďaka významnému vypnutiu pleti Vám následne aplikovaný make-up nezalezie do vrások.
  • Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová vytvára ochranný film na povrchu pokožky, čím pleť zvlhčuje a má protizápalové účinky.
  • Naopak nízkomolekulárna kyselina hyalurónová preniká hlboko do pokožky až k dermis – dokáže hydratovať zvnútra a má regeneračné a anti-aging účinky.
  • Vhodné na všetky typy pleti vrátane aknóznej.

 

Perly kyseliny hyalurónovej: Sodium Hyaluronate, Algin, Acetyl Tetrapeptid-2, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Collagen

Tonikum pre mužov: *Bambusa Vulgaris Leaf Extract, *Oryza Sativa (Rice) Extract, *Morus Alba, Bark Extract, Hyaluronic Acid, *Houttuynia Cordata Extract(2%), Xylitol, Erythritol, Betaine, *Bambusa Vulgaris Leaf, *Centella Asiatica Extract, *Lactobacillus/Saururus Chinensis Leaf/Root Fement Filtrate, *Lactobacillus/Camellia Sinensis Leaf Fement Filtrate, *Lactobacillus/Dioscorea Oppositifolia (Wild Yam) Root Fement Filtrate, *Lactobacillus/Angelica Keiskei Leaf/Stem Fement Filtrate, Lactobacillus/Turmeric Ferment Filtrate, Water, **Carvacrol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Xanthan Gum, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza
Glabra (Licorice)Root Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Ocimum Basilicum (Basil) Oil, Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, Linalool, Limonene

* pochádza z ekologického pestovateľstva a je v bio kvalite
** prírodného pôvodu
*** prírodné konzervanty / bergamotový olej neobsahuje bergapten

 

Think Bio je juhokórejská spoločnosť, ktorá sa mnoho rokov zaoberá výskumom pleti populácie naprieč všetkými kontinentmi. Jej prioritou je predovšetkým zdravie pleti v symbióze s potrebami a túžbami zákazníkov. Think Bio kombinuje prírodné produkty s najnovšími biotechnologickými vymoženosťami dnešnej doby a vytvára tak celkom nový pohľad na dermatológiu a kozmetiku vôbec. Jej mottom je, že len zdravá pleť môže byť krásna.