MASKA COLLAGEN na vrásky

Máte vačky pod očami? Chcete vypnúť  pleť a dopriať jej výživu? Tak určite potrebujete túto kolagénovú plátennú masku. Zaujímavosťou je, že obsahuje ginkgo bilobu, ktorá nie je v kozmetike obvyklá a zároveň obsahuje extrakt z morušovníka, ktorý má silné anti-hyperpigmentačné účinky.

Maska je vhodná pre všetky typy pleti. 

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 25 ml
Cena vrátane DPH: 5 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 5 pure bodov
  • Výťažok z rozmarínu zlepšuje cirkuláciu pleti. Vďaka tomu je pleť pružná a pevná.
  • Kolagénový extrakt udržuje pokožku pevnú, pružnú a vláčnu. Vďaka tomu drží tvar a jemné očné okolie pôsobí rozjasnene a oživene. 
  • Ginkgo biloba má antioxidačné vlastnosti.
  • Vhodné pre všetky typy pleti. Vhodné pre vegánov.
  • Maska má certifikát COSMOC NATURAL a HALAL. 

Aqua, *Rosmarinus Officinalis Leaf Water, Collagen Extract, Pulsatilla Koreana Extract, Usnea Barbata Extract, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, *Chamomilla Recutita Flower Water, *Aloe Barbadensis Leaf Juice, Xanthan Gum, Paeonia Suffruticosa Root Extract, Propanediol, Malt Extract, Lycium Chinense Fruit Extract, Polygonatum Multiflorum Rhizome/Root Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Morus Bombycis Leaf Extract

* Organické zložky
** Vyrobené z ekologických surovín, celkom 100% prírodného pôvodu (podľa noriem COSMOS)

Už v roku 1999 začala spoločnosť CH Harmony študovať ekologické postupy, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Bio je spôsob života. Ekologické poľnohospodárstvo je spôsob, akým naše babičky a ich babičky pestovali vlastné čerstvé suroviny a vyrábali prírodné lieky, V roku 2006 tak vznikla značka CHOBS, ktorej produkty sú vyrobené tak, aby prispeli k zelenému rastu zeme. Tzn., že ingrediencie sú pestované s apelom na ochranu životného prostredia.

CH Harmony je firma, ktorá robí zamestnancov šťastnými. Pomáha spoločnosti prostredníctvom výskumu a vývoja takých produktov, ktoré môžu prispieť k zelenému rastu tým, že reagujú na zmeny klímy. A čo je najdôležitejšie, CHOBS myslí na budúcnosť zeme, ktorú chce zachovať čistú pre ďalšie generácie.