Maska GREEN TEA

Túto CHOBS green tea plátennú masku používajte ak je Vaša pleť v nepode, náchylná k nedokonalostiam. I v dôsledku vonkajších vplyvov životného prostredia alebo pri mechanickom podráždení. Maska obsahuje minerály, ktoré opravujú a rejuvenujú pleť. 

TIP: Je vhodná pre všetky typy pleti, vrátane tej citlivej, ktorú je potrebné upokojiť. 

 

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 25 ml
Cena vrátane DPH: 6 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 10 pure bodov
  • Extrakt z listov čajovníka je silný antioxidant.
  • Maska obsahuje viac druhov harmančeku a táto špeciálna kombinácia výrazne pleť reparuje. 
  • Extrakt z petržlenu pomáha pri  zjednotení tónu pleti.
  • Vhodné pre všetky typy pleti. Vhodné pre vegánov.
  • Maska má certifikát COSMOC NATURAL a HALAL.

 

Aqua, *Camellia Sinensis Leaf Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Paeonia Suffruticosa Root Extract, *Chamomilla Recutita Flower Water, Xanthan Gum, Propanediol, Pulsatilla Koreana Extract, Usnea Barbata Extract, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, *Citrus Reticulata Peel Oil, *Citrus Limon Peel Oil, *Citrus Paradisi Peel Oil, Cnidium Officinale Root Extract, Lycium Chinense Fruit Extract, Panax Ginseng Root Extract, *Lavandula Angustifolia Oil, Vitis Vinifera Fruit Extract, *Anthemis Nobilis Flower Oil, Carum Petroselinum Extract, Cupressus Sempervirens Fruit Extract, Limonene, Linalool

 

* Organické zložky


** Vyrobené z ekologických surovín, celkom 100% prírodného pôvodu (podľa noriem COSMOS)

Zdroje:

  • Camellia sinensis: KOCH, Wojciech, et al. Applications of tea (Camellia sinensis) and its active constituents in cosmetics. Molecules, 2019, 24.23: 4277.
  • Herbal oils: SUMIT, Kumar, et al. Herbal cosmetics: used for skin and hair. Inventi Rapid Cosmeceuticals. 2012. 1-7.

Už v roku 1999 začala spoločnosť CH Harmony študovať ekologické postupy, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Bio je spôsob života. Ekologické poľnohospodárstvo je spôsob, akým naše babičky a ich babičky pestovali vlastné čerstvé suroviny a vyrábali prírodné lieky, V roku 2006 tak vznikla značka CHOBS, ktorej produkty sú vyrobené tak, aby prispeli k zelenému rastu zeme. Tzn., že ingrediencie sú pestované s apelom na ochranu životného prostredia.

CH Harmony je firma, ktorá robí zamestnancov šťastnými. Pomáha spoločnosti prostredníctvom výskumu a vývoja takých produktov, ktoré môžu prispieť k zelenému rastu tým, že reagujú na zmeny klímy. A čo je najdôležitejšie, CHOBS myslí na budúcnosť zeme, ktorú chce zachovať čistú pre ďalšie generácie.