Maska LEMON pre problematickú pleť

Trápi vás problematická pleť? Rozšírené póry a čierne bodky? Máte mastný typ pleti? Tak práve pre Vás je vhodná LEMON plátenná maska na problematickú pleť, pretože ju prirodzene čistí, exfoliuje /zbavuje odumretých buniek/, má adstringentné účinky /sťahuje póry/. Maska zároveň pleť  hydratuje. Vhodné pre mastnú a zmiešanú pleť. 

 

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 25 ml
Cena vrátane DPH: 6 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 10 pure bodov
  • Extrakt z listov citrónovníka prirodzene exofoliuje a čistí pleť. Tiež významne zosvetľuje škvrny a nedokonalosti.
  • Jabloňová voda zaťahuje, čistí a redukuje kožný maz priamo v póroch.
  • Zmes citrusových olejov vykazuje antioxidačné vlastnosti.
  • Obsahuje malé množstvo alkoholu, ale to je v prípade tejto masky žiadúce, preto je vhodná práve pre mastnú pleť.
  • Vhodné pre mastnú  a zmiešanú pleť. Vhodné pre vegánov. 
  • Maska má certifikát COSMOC NATURAL a HALAL.

 

 

Aqua, *Citrus Limon Leaf Extract, *Pyrus Malus Fruit Water, **Glycerin, *Aloe Barbadensis Leaf Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Paeonia Suffruticosa Root Extract, *Alcohol, Xanthan Gum, Polyglyceryl-10 Laurate, Dipotassium Glycyrrhizate, Polyglyceryl-10 Myristate, *Chamomilla Recutita Flower Water, *Portulaca Oleracea Extract, Pulsatilla Koreana Extract, Usnea Barbata Extract, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Limonene, *Citrus Reticulata Peel Oil, *Citrus Limon Peel Oil, *Citrus Paradisi Peel Oil, *Lavandula Angustifolia Oil, *Anthemis Nobilis Flower Oil, Linalool

* Organické zložky
** Vyrobené z ekologických surovín, celkom 100% prírodného pôvodu (podľa noriem COSMOS)

Zdroje:

  • Lemon: HANIF, N., AL-SHAMI, A.M., KHALID, K.A., HADI, H. Plant-based skin lightening agents: A review. The Journal of Phytopharmacology, 2020;9(1):54-60 DOI:10.31254/phyto.2020.9109

Už v roku 1999 začala spoločnosť CH Harmony študovať ekologické postupy, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Bio je spôsob života. Ekologické poľnohospodárstvo je spôsob, akým naše babičky a ich babičky pestovali vlastné čerstvé suroviny a vyrábali prírodné lieky, V roku 2006 tak vznikla značka CHOBS, ktorej produkty sú vyrobené tak, aby prispeli k zelenému rastu zeme. Tzn., že ingrediencie sú pestované s apelom na ochranu životného prostredia.

CH Harmony je firma, ktorá robí zamestnancov šťastnými. Pomáha spoločnosti prostredníctvom výskumu a vývoja takých produktov, ktoré môžu prispieť k zelenému rastu tým, že reagujú na zmeny klímy. A čo je najdôležitejšie, CHOBS myslí na budúcnosť zeme, ktorú chce zachovať čistú pre ďalšie generácie.