Maska RICE sťahujúca póry

Máte rozšírené póry na nose alebo na brade a lícach? Tak práve pre Vás je vhodná táto plátenná maska s výťažkami ryže. Póry zaťahuje, hydratuje a koriguje produkciu kožného mazu. Maska je vhodná pre všetky typy pleti. Vrátane tej citlivej. Maska je vhodná pre všetky typy pleti. 

Náš tip: Naviac má maska anti-aging vlastnosti.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 25 ml
Cena vrátane DPH: 6 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 10 pure bodov
  • Extrakt z ryže pleť hydratuje do hĺbky a sťahuje póry. 
  • Extrakt z ruže sťahuje póry a regeneruje pleť.
  • Zimolez japonský zjemňuje pleť a zabraňuje jej vysychaniu. 
  • Vhodné pre všetky typy pleti. Vhodné pre vegánov.
  • Maska má certifikát COSMOC NATURAL a HALAL.

Aqua, *Chamomilla Recutita Flower Water, *Rose Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Paeonia Suffruticosa Root Extract, *Oryza Sativa Bran Extract, Pulsatilla Koreana Extract, Usnea Barbata Extract, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Xanthan Gum, Propanediol, Limonene, *Citrus Reticulata Peel Oil, Lithospermum Officinale Root Extract, *Citrus Limon Peel Oil, *Citrus Paradisi Peel Oil, Lonicera Japonica Flower Extract, Malt Extract, Panax Ginseng Root Extract, *Lavandula Angustifolia Oil, *Anthemis Nobilis Flower Oil, Linalool

* Organické szložky
** Vyrobené z ekologických surovín, celkom 100% prírodného pôvodu (podľa noriem COSMOS)

Zdroje:

  • Oryza sativa: Jufri M, Vardhani A, Purwaningsih E. Evaluating the Efficacy of Lotion Containing Black Rice Bran (Oryza sativa L. indica) Extract as Skin Brightening Agent: A Clinical Trial. Jundishapur J Nat Pharm Prod. 2021;16(4):e114152. https://doi.org/10.5812/jjnpp.114152.
  • Oryza sativa: Linsaenkart P, Ruksiriwanich W, Jantrawut P, Chittasupho C, Rachtanapun P, Jantanasakulwong K, Sommano SR, Prom-u-thai C, Jamjod S, Arjin C, et al. Natural Melanogenesis Inhibitor, Antioxidant, and Collagen Biosynthesis Stimulator of Phytochemicals in Rice Bran and Husk Extracts from Purple Glutinous Rice (Oryza sativa L. cv. Pieisu 1 CMU) for Cosmetic Application. Plants. 2023; 12(4):970. https://doi.org/10.3390/plants12040970

Už v roku 1999 začala spoločnosť CH Harmony študovať ekologické postupy, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Bio je spôsob života. Ekologické poľnohospodárstvo je spôsob, akým naše babičky a ich babičky pestovali vlastné čerstvé suroviny a vyrábali prírodné lieky, V roku 2006 tak vznikla značka CHOBS, ktorej produkty sú vyrobené tak, aby prispeli k zelenému rastu zeme. Tzn., že ingrediencie sú pestované s apelom na ochranu životného prostredia.

CH Harmony je firma, ktorá robí zamestnancov šťastnými. Pomáha spoločnosti prostredníctvom výskumu a vývoja takých produktov, ktoré môžu prispieť k zelenému rastu tým, že reagujú na zmeny klímy. A čo je najdôležitejšie, CHOBS myslí na budúcnosť zeme, ktorú chce zachovať čistú pre ďalšie generácie.