Maska RICE sťahujúca póry

Máte rozšírené póry na nose alebo na brade a lícach? Tak práve pre Vás je vhodná táto plátenná maska s výťažkami ryže. Póry zaťahuje, hydratuje a koriguje produkciu kožného mazu. Maska je vhodná pre všetky typy pleti. Vrátane tej citlivej. Maska je vhodná pre všetky typy pleti. 

Náš tip: Naviac má maska anti-aging vlastnosti.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 25 ml
Cena vrátane DPH: 5 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 5 pure bodov
  • Extrakt z ryže pleť hydratuje do hĺbky a sťahuje póry. 
  • Extrakt z ruže sťahuje póry a regeneruje pleť.
  • Zimolez japonský zjemňuje pleť a zabraňuje jej vysychaniu. 
  • Vhodné pre všetky typy pleti. Vhodné pre vegánov.
  • Maska má certifikát COSMOC NATURAL a HALAL.

Aqua, *Chamomilla Recutita Flower Water, *Rose Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Paeonia Suffruticosa Root Extract, *Oryza Sativa Bran Extract, Pulsatilla Koreana Extract, Usnea Barbata Extract, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Xanthan Gum, Propanediol, Limonene, *Citrus Reticulata Peel Oil, Lithospermum Officinale Root Extract, *Citrus Limon Peel Oil, *Citrus Paradisi Peel Oil, Lonicera Japonica Flower Extract, Malt Extract, Panax Ginseng Root Extract, *Lavandula Angustifolia Oil, *Anthemis Nobilis Flower Oil, Linalool

* Organické szložky
** Vyrobené z ekologických surovín, celkom 100% prírodného pôvodu (podľa noriem COSMOS)

Už v roku 1999 začala spoločnosť CH Harmony študovať ekologické postupy, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Bio je spôsob života. Ekologické poľnohospodárstvo je spôsob, akým naše babičky a ich babičky pestovali vlastné čerstvé suroviny a vyrábali prírodné lieky, V roku 2006 tak vznikla značka CHOBS, ktorej produkty sú vyrobené tak, aby prispeli k zelenému rastu zeme. Tzn., že ingrediencie sú pestované s apelom na ochranu životného prostredia.

CH Harmony je firma, ktorá robí zamestnancov šťastnými. Pomáha spoločnosti prostredníctvom výskumu a vývoja takých produktov, ktoré môžu prispieť k zelenému rastu tým, že reagujú na zmeny klímy. A čo je najdôležitejšie, CHOBS myslí na budúcnosť zeme, ktorú chce zachovať čistú pre ďalšie generácie.