Maska ROSE zjednocujúca

Potrebujete zjednotiť tón pleti? Chcete mať „porcelánový look“? Je Vaša pleť stále „upotene lesklá“? Tak je táto plátenná maska s výťažkami ruže jasnou voľbou! A to preto, že maska ROSE obsahuje adenozín. Geniálnu molekulu, ktorá zastavuje starntie, produkuje kolagén a zmizikuje  vrásky. Vhodná pre všetky typy pleti.

Náš tip: Maska nádherne vonia. Po aplikácii si budete pripadať ako na lúke plnej ruží. 

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 25 ml
Cena vrátane DPH: 6 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 10 pure bodov
  • Extrakt z ruže zjednocuje farebný tón pleti a zjemňuje jej štruktúru.
  • Jabloňová voda znižuje „upotený“ vzhľad pleti. 
  • Arginín udržuje vlhkosť pleti a pôsobí ako „kondicionér“. 
  • Vhodné pre všetky typy pleti. Vhodné pre vegánov.
  • Maska má certifikát COSMOC NATURAL a HALAL. 

Aqua, **Glycerin, *Pyrus Malus Fruit Water, *Rose Extract, *Aloe Barbadensis Leaf Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Pulsatilla Koreana Extract, Usnea Barbata Extract, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Paeonia Suffruticosa Root Extract, *Rosmarinus Officinalis Leaf Water, Xanthan Gum, Polyglyceryl-10 Laurate, Dipotassium Glycyrrhizate, *Chamomilla Recutita Flower Water, *Portulaca Oleracea Extract, Polyglyceryl-10 Myristate, Adenosine, *Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil, *Pelargonium Graveolens Oil, Limonene, Arginine, Linalool, Citronellol, *Fusanus Spicatus Wood Oil, Geraniol, *Lavandula Angustifolia Oil

* Organické zložky
** Vyrobené z ekologických surovín, celkom 100% prírodného pôvodu (podľa noriem COSMOS)

Zdroje:

  • Adenosine: Abella, M.L. (2006), Evaluation of anti-wrinkle efficacy of adenosine-containing products using the FOITS technique. International Journal of Cosmetic Science, 28: 447-451. https://doi.org/10.1111/j.1467-2494.2006.00349.x

Už v roku 1999 začala spoločnosť CH Harmony študovať ekologické postupy, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Bio je spôsob života. Ekologické poľnohospodárstvo je spôsob, akým naše babičky a ich babičky pestovali vlastné čerstvé suroviny a vyrábali prírodné lieky, V roku 2006 tak vznikla značka CHOBS, ktorej produkty sú vyrobené tak, aby prispeli k zelenému rastu zeme. Tzn., že ingrediencie sú pestované s apelom na ochranu životného prostredia.

CH Harmony je firma, ktorá robí zamestnancov šťastnými. Pomáha spoločnosti prostredníctvom výskumu a vývoja takých produktov, ktoré môžu prispieť k zelenému rastu tým, že reagujú na zmeny klímy. A čo je najdôležitejšie, CHOBS myslí na budúcnosť zeme, ktorú chce zachovať čistú pre ďalšie generácie.