Anti-age maska Kelp

Potrebujete spevniť kontúry tváre? Zlepšiť povädnutie a elasticitu pleti? Máte rozšírené póry? Pocit „papierovej kože“? Potom Vám vo svojej kúpelni nesmie chýbať  WHAMISA FRESH Maska z morských rias KELP. Luxusná maska je vyrobená z vyrezanej riasy, ktorá je naimpregnovaná morskými bioaktívnymi molekulami ako je beta-glukán, kyselina alginová, fukoidan a luteín. Tento zázračný mix vie viditeľne spevniť tvár, zlepšiť žiarivosť, textúru aj hydratáciu pleti. Bezkonkurenčným benefitom je zatiahnutie pórov. Oproti pôvodnej maske KELP má táto vylepšené  zloženie. Okrem už známej zelenej riasy KELP, obsahuje aj riasy hnedé a červené. Kombináciu týchto skupín rias nenájdete v žiadnej inej maske na trhu. Klinicky testované.

Náš tip: Skúste si intenzívnu mesačnú vypínaciu kúru. Prvý týždeň aplikujte 2 masky. Zvyšné týždne vždy len jednu.

Tovar expiruje: 20. 09. 2024
Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 23 g
Cena vrátane DPH: 19 EUR 16 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 10 pure bodov
Cena za Pure Body: 260 bodov doplatok 14 EUR
  • Eclonia stolonifera zastupuje hnedé riasy a zvyšuje elasticitu rôznymi mechanizmami účinkov,  vrátane zvýšenia vlastnej produkcie kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej.
  • Gracilaria Verrucosa je zástupcom červenej riasy. Obsahuje luteín, prirodzene vyskytujúci sa karotenoid, vykazujúci silné antioxidačné vlastnosti. Chráni pleť proti starnutiu a uzamyká hydratáciu v pleti.
  • Laminaria Japonica (riasa kelp) je zelenou riasou, z ktorej je vytvorená celá maska. Túto riasu obsahuje aj sérum, ktorým je maska impregnovaná.
  • Obsahuje patentovaný WHAMISA COMPLEX 4. Je to špeciálne vyvinutá kombinácia účinných extraktov s veľmi silnými anti-aging účinkami.
  • Adenozín je jedným zo štyroch základných stavebných kameňov ľudskej DNA. V kozmeceutike je to úplne nový objav, u nás prakticky neznámy. A čo adenozín dokáže? Produkuje kolagén, zmizíkuje vrásky a navyše je vhodný aj pre citlivú pleť a akné.

Maska: Laminaria japonica
Sérum: Ecklonia Stolonifera Extract, Gracilaria Verrucosa Extract, Propanediol, Laminaria Japonica Extract, **Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, **Sorbitan Oleate, Glycerin, ★Serenoa Serrulata Fruit Extract, ★Angelica Polymorpha Sinensis Root Extract, ★Trigonella Foenum-Graecum Seed Extract, ★Leonurus Sibiricus Flower/Leaf/Stem Extract, ☆(-)-alpha-bisabolol, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Brown Rice Vinegar, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Xanthan Gum, Tocopherol, ☆Adenosine, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Citrus Junos Peel Oil, Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, Linalool, Limonene

** prírodného pôvodu
*** prírodné konzervanty
☆ Ecocert / bergamotový olej neobsahuje bergapten
★ Whamisa's Complex-4

Zdroje:

  • Adenosine: Abella, M.L. (2006), Evaluation of anti-wrinkle efficacy of adenosine-containing products using the FOITS technique. International Journal of Cosmetic Science, 28: 447-451. https://doi.org/10.1111/j.1467-2494.2006.00349.x
  • Porphyridium cruentum: EMETI, Ana, et al. Cosmetic ingredients from the sea in skin care products. Arhiv za farmaciju, 2015, 65.5: 316-325.

WHAMISA okrem klasickej BIO série vyvinula sériu FRESH, ktorá je postavená na minimalizme a rieši konkrétne problémy. Jedná sa o 100% prírodnú a intuitívnu starostlivosť o pleť. Koncept FRESH je postavený na jednoduchom princípe, že menej ingrediencií znamená viac účinkov. Preto vznikli ucelené série produktov z hrušky, morských rias a opuncie. Produkty sú vhodné pre všetky typy pleti.

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

  • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
  • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
  • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest