BEAUTY terapia Skin Booster 4v1 ružový

BEAUTY terapia SKIN BOOSTER 4 v 1 je doslova všestranný skrášľujúci prístroj, ktorý si zaslúži Vašu pozornosť. Ide o veľmi sofistikovaný kozmetický prístroj, ktorý využíva fyzikálno-chemické princípy tela a aktivuje sa sám pri dotyku s kožou. Preto je jednoduchý na ovládanie, nezaberie žiadne miesto a nie je potrebné ho nabíjať. Stačí používať len 2 minúty denne a Vaša beauty starostlivosť o pleť dosiahne dokonalosť.  
Čo dokáže: dokonalé hĺbkové čistenie pleti, anti-aging vďaka vysokej absorpcii účinných látok z krémov a sér, prekrvenie, celkovú rejuvenáciu pleti a relaxačnú masáž.
Používajte prístroj denne, ráno aj večer 2 minúty a Vaša pleť bude bez opuchov, žiarivá, vyliftovaná, elastická a pevná. Spolu s našimi produktami znovuobjavíte mladistvú krásu. Užívajte si luxusnú masáž v pohodlí Vášho domova.

Prístroj je veľmi ľahký a príjemný „do ruky“. Hlavica je vodoodolná a potiahnutá 24kt zlatom, ktoré má detoxikačné a anti-aging účinky. Jednoduchý a sexy dizajn.
Prístroj je postavený na princípe konštantného prúdu a ionizácie, čím dochádza k tvorbe kladných a záporných iónov.

Náš tip: Prístroj používame večer na super vyčistenie. A ráno! Ráno s ním doslova žehlíme tvár.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia:
Cena vrátane DPH: 105 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 230 pure bodov

Hĺbkové čistenie pleti:
Kladne nabité ióny môžeme prirovnať k magnetu, ktorý vyťahuje nečistoty z pórov na povrch pokožky. Všetky nečistoty sú nabité zápornými iónmi. A ako vieme, kladné a záporné sa priťahujú. Tým, že čistiaci krém na seba naviaže záporne nabité nečistoty, stáva sa tiež záporne nabitým, a tým ešte viac funguje. Preto je prístroj ideálnym pomocníkom pri dvojfázovom čistení. Stačí pár sekúnd a Vaša pleť bude dokonale čistá, zbavená odumretých kožných buniek.
Návod na použitie: Po vyčistení pleti odličovacím olejom, naneste na vlhkú pleť čistiaci krém alebo gél a jemne masírujte tvár hladkou stranou hlavice od stredu ku krajom. Krk masírujte smerom dolu. Potom opláchnite.
Anti-aging a celková rejuvenácia:
Kožné bunky zbavené všetkých nečistôt majú naopak kladný náboj. Vďaka tomu záporne nabité ióny hlavice prístroje aktívne zapracovávajú a zlepšujú masážou vstrebanie účinných látok do hĺbky. Dôsledkom je vypnutie tváre, vyzmizíkujú sa vrásky. A hlavne, aké sérum či krém použijete, taký efekt prípravku sa znásobí. Napr., pokiaľ použijete sérum na vrásky, maximalizuje sa prísun živín a zvýšite jeho efekt. Pri pravidelnom používaní prístroja sa aktivuje proces samoomladzovania (rejuvenácia). Konkrétne sa začnú obnovovať kolagénne vlákna.
Návod na použitie: Po dvojfázovom čistení môžete hladkú stranu hlavice použiť na akýkoľvek krok vo vrstvení starostlivosti. Najviditeľnejší efekt uvidíte pri aplikácii séra.
Lymfatický systém:
Druhá strana hlavice s plastickým reliéfom je určená na masáž lymfatických ciest. Tým, že aktivujete lymfu a jej odtok, dôjde k spľasnutiu tváre, miznú kruhy pod očami, tvár má pevné kontúry a vyzerá ako po redukčnej diéte.
Návod na použitie: Používajte predovšetkým na krk, vždy od ušnice smerom ku kľúčnej kosti.
Relaxačno-masážne využitie prístroja:
Tu sa fantázii medze nekladú. Okrem tváre, krku a dekoltu je možné SKIN BOOSTER využiť aj na ďalšie časti tela. 

Špecifikácie:
•    Napájacie napätie – DC 1,5 V
•    Spotreba energie – 0,075 W ~ 75 Mw
•    Veľkosť – 14 cm (D) x 3 cm (Š) x 3 cm (V)
•    Batéria – jedna 1,5 V AAA alkalická batéria
•    Intenzita prúdu – 0,1 Ma
•    Mikroprúd – 75 mA
•    Hmotnosť – 60 g
•    Materiál – ABS, pozlátenie (24K), UV vrstva
•    Farba – ružová, zelená, modrá
•    Súčasti – hlavná jednotka, manuál k produktu
•    Batéria nie je súčasťou balenia. Batéria sa zasúva mínusovým koncom do zariadenia.
Ako vymeniť batériu
Odstráňte kryt batérie posunutím v smere šípky, vymeňte batériu a kryt uzavrite.
Bezpečnostné pokyny
•    Pred prvým použitím produktu si prečítajte manuál a zoznámte sa so spôsobmi jeho použitia.
•    Používajte iba batérie typu 1,5 V AAA.
•    Napájaciu jednotku nikdy neumývajte vodou, mohlo by dôjsť k poškodeniu produktu.
•    Ukladajte produkt na suché a chladné miesto. Neukladajte produkt na miesta s vysokou teplotou, vysokou vlhkosťou alebo na miesta s extrémne nízkou teplotou.
•    Po použití ľahko zotrite zbytky kozmetických produktov na iónovej hlavici suchým vatovým tampónom.
•    Nepoužívajte počas tehotenstva a 1 mesiac po pôrode.
•    Nepoužívajte, pokiaľ ste alergický(á) na kov.
•    Iba hlavica produktu je vodotesná. Vzhľadom na to, že celý produkt vodotesný nie je, kontakt s vodou či použitie produktu v sprche môže spôsobiť jeho poškodenie.

Výrobca: B&A KOREA
Distribútor: Pure district s.r.o., Budečská 11, Praha 2, info@puredistrict.cz
Varovanie
Pokiaľ máte po použití problémy s pleťou, prestaňte prístroj používať. Nenechajte prístroj spadnúť a vyvarujte sa silným nárazom. Neodborne nerozoberajte. Nečistite chemickými prostriedkami, alkoholom ani benzínom. Neuchovávejte zariadenie vo vysokej vlhkosti a nedávajte do vody. Neodporúčame používať osobám s kardiostimulátorom, pri problémoch so štítnou žľazou a pri ochorení epilepsiou.

CLAIGIO je profesionálna juhokórejská spoločnosť, ktorá vyvíja komplexné riešenia pre krásu žien na celom svete. Jej filozofiou je podčiarknutie vnútornej krásy, ktorá je prepojená s krásou vonkajšou. CLAIGIO znamená Clair (žiarivý) + Giorno (denné svetlo)  – žiarivosť ako denné svetlo.
Preto spoločnosť neustále báda a skúma, ako zachovať jasnú a žiarivú pleť, a prichádza s riešeniami, ako to docieliť.   
V spolupráci s estetickými dermatológmi v kombinácii medicíny a kozmetiky sa sústredí na príčiny, rieši problémy kauzálne, nie symptomaticky. Orientuje sa pritom na čisté prírodné zložky, pretože tak minimalizuje možné nežiaduce účinky. Prostredníctvom riešenia skutočných príčin, zaručuje spojenie vnútornej a vonkajšej krásy a výrazne tak dokáže zastaviť starnutie a problémy s pleťou.