Dvojfázová starostlivosť na pupienky

Predstavujeme Vám dvojfázovú starostivosť o pleť náchylnú k tvorbe pupienkov.  Viditeľné už 8 hodín po aplikácii. Signifikantne zlepšuje prejavy problematickej pleti náchylnej k tvorbe uhrov a pupienkov.  Ide o dvojfázovú procedúru. V prvej fáze aplikujte hydrokoloidné mikroihličkové náplasti s bioaktívnym magnéziom, v druhej fáze aplikujte špeciálnu masku na problematickú pleť. Adhezívny hydrokoloidný materiál náplastí viditeľne čistí nedokonalosti pleti a zabraňuje tvorbe novým. Mikroihličkové náplasti zvyšujú účinnosť aktívnych látok obsiahnutých v maske. Tá je vyvinutá špeciálne na problematickú pleť.

Balenie obsahuje:
12 ks mini mikroihličkových náplastí s magnéziom
2 ks jednorazových masiek na problematickú pleť

Náš tip: Jedná sa o kozmeceutiku. Obsahuje niektoré účinné látky, ktoré nepochádzajú z rastlinných zdrojov. Ich funkcia je ale v tomto prípade nenahraditeľná. Klinicky významne zmierňujú prejavy  nedokonalosti pleti. V prípade, že je to pre Vás prekážkou, vyberte si iný produkt.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia:
Cena vrátane DPH: 25 EUR 12 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 10 pure bodov
  • Portulaka zeleninová – zároveň hydratuje a regeneruje pleť.
  • Repkový extrakt je bohatý na vitamín E.  Významne sa podieľa na aktivácii obnovy buniek.
  • Panthenol - regeneruje,  optimalizuje fyziologické funkcie pokožky.
  • Madecassoside - starostlivosť o hyperpigmentácie.
  • Aziatikozidy – výťažok z pupočníka.
  • Asiatic acid –  regeneračné účinky.
  • Makadamiový olej je nekomedogénny.
  • Kyselina madecassová

Náplasť: Magnesium, magnesium oxide, hydrocolloid

Maska: Water, butylene glycol, glycerin, methylpropanediol, propanediol, betaine, hydroxyacetophenone, polyglyceryl-10, laurate, allantoin, arginine, polyglyceryl-10, myristate, carbomer, hydroxyethyl cellulose, ethylhexylglycerin, hydroxyethyl, acrylate, dimethyl acrylate polymer, acrylate/sodium polysorbate 60 copolymer, Sorbitan, Isostearate, 1,2-Hexanediol, Centella Asiatica Extract, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Caprylic/Capric Triglyceride, Portulaca, Oleracea Extract, Brassica Campestris (Rapeseed) Extract Pantenol, Choline,  Glycyrrhizate potassium, Madecassoside, Asiaticoside, Asiatic Acid, Madecassic Acid

Zdroje:

  • Bylka, W., Znajdek-Awiżeń, P., Studzińska-Sroka, E., and Brzezińska, M. (2013). Review paper Centella asiatica in cosmetology. Advances in Dermatology and Allergology/Postępy Dermatologii i Alergologii, 30(1), pp.46-49. https://doi.org/10.5114/pdia.2013.33378

LABnPEOPLE je kórejská inovatívna bio medicínska spoločnosť zaoberajúca sa výskumom  a vývojom zdravotníckych prostriedkov založených na bioaktívnych materiáloch obsahujúcich esenciálne minerály, ktoré sa prirodzene vyskytujú v ľudskom tele. Je to prvá spoločnosť na svete, ktorá má patentovanú technológiu na výrobu mikroihličkových náplastí s obsahom katiónov magnézia. Tento bioaktívny materiál sa naviac významne uplatňuje pri výrobe estetických implantátov a tiež v medicínskych prostriedkoch využívajúcich invazívne výkony.
 
Firma vznikla v roku 2016 a od tej doby zaregistrovala viac než 70 patentov. Jej špecializáciou je vývoj a predaj inovatívnych náplasti, ktoré zastupujú ďalšiu liekovú formu, ako dostať medikamenty do ľudského tela. Preto o nej môžeme hovoriť ako o svetovom lídrovi vo vývoji transdermálneho podávania liekov a implantátov vôbec. LABnPEOPLE bola označená juhokórejskou vládou ako „unicorn“ spoločnosť budúcnosti.