Peptox sérum s 24 karátovým zlatom

Peptox sérum je high-tech formula s účinkom podobným botulotoxínu. Ten Vám zaručí jeden z peptitov, a to konkrétne acetylhexapeptid, len s tým rozdielom, že je šetrný. Ďalšou veľmi dôležitou zložkou je rastový faktor (telu vlastná látky), ktorý má schopnosť stimulovať rast buniek. Používajú sa na regeneráciu pokožky, produkciu kolagénu a elastínu. Jednoducho povedané mladnete. Tretí do partie je adenozín, geniálna molekula, ktorá zmizíkuje vrásky.

Vďaka tomuto "trojboju" účinkov je sérum absolútne výnimočné, revolučné a 100% účinné. Navyše obsahuje rôzne formy kyseliny hyalurónovej, elastín, šnečí sliz ... je fermentované. Čerešničkou na torte je obsah 24 karátového zlata, ktoré má rozjasňujúcu a cirkulačnú funkciu.

 

Čo sérum dokáže:

 • Vyhladenie jemných vrások vrátane zjemnenia hlbokých vrások
 • Zlepšenie pružnosti pleti
 • Hydratácia pleti + udržanie vlhkosti vo vnútri pleti
 • Rozjasnenie pleti
 • Celková regenerácia pleti

 

Naša skúsenosť: Peptox sérum je v súčasnosti najúčinnejším sérom na zmizíkovanie vrások vôbec. Lucka takýto produkt dlho hľadala. Na trhu síce nájdete produkty s peptidmi alebo zlatom. Ale žiadny nie je v tejto kombinácii, navyše s adenozínom a už vôbec nie sérum, ktoré je zložením "čisté" . Líba sa Lucky dokonca tajne spýtala, či si nenechala pichnúť botox, tak účinné je Peptox sérum. Pretože Luckina tvár sa dramaticky zlepšila a vrásky sa jej vyhladili. Náš tajný tip na fantastickú anti-aging starostlivosť (aplikácia v tomto poradí): Peptox, náplasť s kolagénom, dermálna výplň vrások bez injekcie (sérum Nine Tails). 

Na sklade: Nie
Veľkosť balenia: 30 ml
Cena vrátane DPH: 57 EUR
Za nákup získate: 120 pure bodov
 • Acetylhexapeptid je v zložení hneď na druhom mieste. Preto je sérum také účinné.
 • EGF je prirodzene sa vyskytujúci proteín v ľudskom tele, ktorý podporuje regeneráciu pokožky, zlepšuje jej textúru, stimuluje produkciu kolagénu, elastínu a zmizíkuje vrásky.
 • Niacinamid zastavuje uvoľňovanie melanínu (pigmentu) do keratinocytov (bunky pokožky), tzn. že funguje proti pigmentovým škvrnám.
 • Sérum obsahuje slimáčí sliz, preto nie je vhodné pre vegánov.

Acetyl Hexpetpide-8, Hydrolyze Marine collagen, Hydrolyzed Hyaluronic acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer Elastin, Glycerin, Sh-polypetide-1 (FGF), Sh-polypetide-11 (aFGF), Butylene Glycol, Niacinamide, Centella Asiatice Extract, Ceramide NP, 1.2-Hexandiol, Aloe Barbadenis Leaf Juice, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Snail Secretion Filtrate, Galactomyces Ferment Filtrate, Fragrance, Adenosine, Disodium EDTA, 24K Gold

Zdroje:

 • HEALTHLINE. Peptides and Your Skin Care Routine. Grace Gallagher. [online]. [cit. 1. 11. 2023]. Dostupné z: https://www.healthline.com/health/peptides-for-skin.
 • Schagen SK. Topical Peptide Treatments with Effective Anti-Aging Results. Cosmetics. 2017; 4(2):16. https://doi.org/10.3390/cosmetics4020016