Magic serum

WHAMISA FRESH anti-aging sérum s rozjasňujúcim efektom sa naozaj môže pýšiť označením MAGIC sérum, pretože už za tri minúty dokáže zlepšiť pružnosť pokožky a zaistiť žiarivý vzhľad. MAGIC sérum vďaka svojim hydratačným a rozjasňujúcim vlastnostiam pomáha udržať vlhkosť vo vnútornej vrstve pokožky. Inovatívne komplexné ingrediencie zlepšujú vrásky počas 3 minút a dodávajú pleti pevnosť a žiarivosť. Kaktusový pektín a sliz dopĺňajú hydratáciu pokožky zvnútra von a udržujú ju tak dlhodobo hydratovanú a vypnutú.

Náš tip: Pokiaľ ste milovníkom WHAMISA hydratačného liftingového séra z opuncie, bude aj toto MAGIC sérum MUST HAVE Vašej kúpeľne. Tiež skvelo hydratuje, ale navyše je rozjasňujúci a vypĺňa vrásky.

Za všetko hovorí recenzia: „Ako niekto s hlbokými vráskami na čele a niekoľkými jemnými linkami okolo očného okolia vidím pri použití MAGIC séra znateľný rozdiel. Má oveľa gélovejšiu konzistenciu, čo ma zo začiatku prekvapilo, ale aplikuje sa veľmi dobre. Vôbec nelepí a v kombinácii s WHAMISA Hydratačným krémom je moja pleť priam božská. Rozhodne odporúčam!“

Na sklade: Nie
Veľkosť balenia: 33 ml
Cena vrátane DPH: 113 EUR
Za nákup získate: 250 pure bodov

*Opuntia Ficus-Indica Stem Extract, Opuntia Ficus-Indica Fruit Extract, ★Serenoa Serrulata Fruit Extract, ★Angelica Polymorpha Sinensis Root Extract, ★Trigonella Foenum-Graecum Seed Extract, ★Leonurus Sibiricus Flower/Leaf/Stem Extract, ☆(-)-alpha-bisabolol, **Scutellaria Baicalensis Root Extract, **Paeonia Suffruticosa Root Extract, **Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, ☆Adenosine, Fragaria Chiloensis (Strawberry) Fruit Extract, Hedera Helix (Ivy) Leaf/Stem Extract, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Extract

Zdroje:

  • Adenosine: Abella, M.L. (2006), Evaluation of anti-wrinkle efficacy of adenosine-containing products using the FOITS technique. International Journal of Cosmetic Science, 28: 447-451. https://doi.org/10.1111/j.1467-2494.2006.00349.x
  • Opuntia: HA Min-Jung, YOU Seon-Hee. Bioactive Characteristics of Extracts of Opuntia humifusa Fruit as Functional Cosmetic Ingredients. Asian J Beauty Cosmetol 2016; 14(4): 463-472. [26.10.2023]. DOI 10.20402/ajbc.2016.0080. 

WHAMISA okrem klasickej BIO série vyvinula sériu FRESH, ktorá je postavená na minimalizme a rieši konkrétne problémy. Jedná sa o 100% prírodnú a intuitívnu starostlivosť o pleť. Koncept FRESH je postavený na jednoduchom princípe, že menej ingrediencií znamená viac účinkov. Preto vznikli ucelené série produktov z hrušky, morských rias a opuncie. Produkty sú vhodné pre všetky typy pleti.

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

  • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
  • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
  • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest