Pleťová esencia z hruškových kvetov

WHAMISA FRESH Pleťovú esenciu z hruškových kvetov bude milovať ten, kto potrebuje celkovo rozjasniť a rozžiariť pleť. Táto esencia tiež aktívne zosvetľuje tmavé kruhy pod očami, pehy či hyperpigmentácie. Máte často čierne kruhy pod očami? Chcete zjednotiť tón pleti? Potrebujete rozjasniť a rozžiariť pleť? Je Vaša pleť citlivá? Vyzerá unaveno? Vyskúšajte novú hruškovú sériu.  V ázijskej kultúre je hruška už dvetisíc rokov synonymom zdravia a krásy. Je významnou súčasťou tradičnej prírodnej medicíny. Obsahuje arbutín, quercetín, flavonoidy. Práve tieto zložky pomáhajú v boji s hyperpigmentáciami. Dermatologicky testované.

Naša skúsenosť: Esencia má sexy orientálnu vôňu, ktorá je až návyková. Nelepí a ľahko sa vstrebáva. Pre vyšší efekt rozjasnenia a vyzmizíkovania čiernych kruhov pod očami používajte v kombinácii s WHAMISA FRESH Sérom z hruškových kvetov.

Tovar expiruje: 24. 07. 2024
Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 100 ml
Cena vrátane DPH: 50 EUR 18 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 10 pure bodov
Cena za Pure Body: 770 bodov doplatok 35 EUR
  • Extrakt z kvetov a plodov hrušky  sa stará o  hyperpigmentácie. Zároveň zlepšuje elasticitu pleti.
  • Hericium erinaceus (korálovec ježatý) aktivuje kolagén.
  • Ascorbyl glukosid má špecifické výhody rozjasnenia pleti. Ide o formu vitamínu C rozpustnú vo vode, ktorá sa vstrebáva do hĺbky, je stabilná, a vďaka tomu je vysoko účinná. Zjednocuje tón pleti, zosvetľuje škvrny.
  • Madecassosid a asiaticosid sú účinné látky izolované z pupočníka ázijského. Majú  anti-agingové vlastnosti.

 

**Pyrus Communis (Pear) Fruit Extract, **Hericium Erinaceum (Mushroom) Extract, **Pyrus Communis (Pear) Flower Extract, ☆Ascorbyl Glucoside, **Glycerin, **Propanediol, Water, **Sodium Levulinate, **Sodium Anisate, **Xanthan Gum, **Pyrus Communis (Pear) Flower, **Sorbitan Oleate, **Sodium Hyaluronate, Linolenic Acid, Phenylpropanol, **Asiatic Acid, **Madecassic Acid, **Asiaticoside, **Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, **Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, **Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, **Pogostemon Cablin Oil, Citral, Linalool, Limonene

** prírodného pôvodu
☆ certifikácia Ecocert 

Zdroje:

  • Centella asiatica: Bylka, W., Znajdek-Awiżeń, P., Studzińska-Sroka, E., and Brzezińska, M. (2013). Review paper Centella asiatica in cosmetology. Advances in Dermatology and Allergology/Postępy Dermatologii i Alergologii, 30(1), pp.46-49. https://doi.org/10.5114/pdia.2013.33378
  • Magnesium ascorbyl: HUANG, S.-C., et al. Simultaneous determination of magnesium ascorbyl phosphate, ascorbyl glucoside, kojic acid, arbutin and hydroquinone in skin whitening cosmetics by HPLC. Journal of Food and Drug Analysis, 2004, 12.1: 1.

WHAMISA okrem klasickej BIO série vyvinula sériu FRESH, ktorá je postavená na minimalizme a rieši konkrétne problémy. Jedná sa o 100% prírodnú a intuitívnu starostlivosť o pleť. Koncept FRESH je postavený na jednoduchom princípe, že menej ingrediencií znamená viac účinkov. Preto vznikli ucelené série produktov z hrušky, morských rias a opuncie. Produkty sú vhodné pre všetky typy pleti.

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

  • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
  • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
  • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest