Tonikum z morských rias

WHAMISA FRESH Tonikum zo zelených a červených morských rias aktívne bojuje proti následkom gravitácie a sťahuje póry. Chcete zlepšiť povädnutie kože a elasticitu pleti? Máte rozšírené póry? Pocit „papierovej kože“?  Tonikum z morských rias je tým správnym pomocníkom na elimináciu uvedených problémov.  

Prekvapenie: Každé desiate tonikum má špeciálny dizajn pripomínajúci ľadovú kru. My sami nevieme, v ktorej krabičke sa tento dizajnový obal nachádza. Časť zisku z predaja je venovaná organizácii na ochranu oceánov.

Náš tip: Používajte dvakrát denne po klasickom WHAMISA Toniku. Lucka ho používa na celú tvár, pretože aktívne bojuje s gravitáciou. Líba len lokálne na nos (sťahuje póry) a na bradu .

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 120 ml
Cena vrátane DPH: 52 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 60 pure bodov
Cena za Pure Body: 770 bodov doplatok 35 EUR

Tonikum z morských rias obsahuje úplne iné riasy ako maska KELP.

  • Codium Fragile je zelená morská riasa, ktorá zlepšuje tón pleti a zabraňuje jej starnutiu. 
  • Gelidium amansii je červená morská riasa používaná v kozmetike, ktorá dokáže uzamknúť vlhkosť v pleti. Vďaka tomu nie je pleť napnutá ani vysušená.
  • Gloiopeltis furcata je ďalším zástupcom červených rias, ktorý  bojuje proti hyperpigmentácii.
  • Porphyridium cruentum je červená riasa, ktorá osobitne bojuje s rozšírenými žilkami a je vhodná pre citlivú pleť. .
  • Rodhomyrtus tomentosa a Althea officinalis

 

Codium Fragile Extract, Gelidium Amansii Extract, Gloiopeltis Furcata Extract, Water, Glycerin, Porphyridium Cruentum Culture Conditioned Media, Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil, Althaea Officinalis Root Extract, Oryza Sativa (Rice) Bran Extract, Rhodomyrtus Tomentosa Fruit Extract, Propanediol, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, **Sorbitan Oleate, Xanthan Gum, Polyglyceryl-3 Diisostearate, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenylpropanol, Caprylyl Glycol, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Citrus Junos Peel Oil, Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, Linalool, Limonene

** prírodného pôvodu
*** prírodné konzervanty / bergamotový olej obsahuje bergaptén

WHAMISA okrem klasickej BIO série vyvinula sériu FRESH, ktorá je postavená na minimalizme a rieši konkrétne problémy. Jedná sa o 100% prírodnú a intuitívnu starostlivosť o pleť. Koncept FRESH je postavený na jednoduchom princípe, že menej ingrediencií znamená viac účinkov. Preto vznikli ucelené série produktov z hrušky, morských rias a opuncie. Produkty sú vhodné pre všetky typy pleti.

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

  • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
  • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
  • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest