Balzam na pery bez vône

CHOBS balzam na pery bez vône je určený na hĺbkovú hydratáciu a výživu popraskaných a suchých pier. Balzam vytvára ochrannú bariéru na perách a chráni pred vonkajšími vplyvmi a stratou vlhkosti. Hlavnou zložkou je organický jojobový olej. BIO balzam tiež pomáha jemne odstraňovať odumreté kožné bunky a vyživovať popraskané pery tak, aby vyzeral krásne aj bez rúžu. Vhodný pre všetky typy pleti. 

Naša skúsenosť: Najuniverzálnejší zo všetkých štyroch druhov CHOBS balzamov. Dokonca po ňom siahnu aj muži. 

Poznámka: CHOBS balzam na pery predávame hneď v štyroch variantoch. Všetky majú jemnú textúru, ale zároveň sú naozaj vyživujúce.  Krásne voňajú. Chladivý mätový, výživný bez vône vhodný na popraskané pery, grepový pre hebké pery a zjemňujúci citrónový.

 

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 5 g
Cena vrátane DPH: 7 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 10 pure bodov

Simmondsiia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Beeswax, Argania Spinosa Kernel Oil, Rosa Canina Fruit Oil , Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil

Už v roku 1999 začala spoločnosť CH Harmony študovať ekologické postupy, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Bio je spôsob života. Ekologické poľnohospodárstvo je spôsob, akým naše babičky a ich babičky pestovali vlastné čerstvé suroviny a vyrábali prírodné lieky, V roku 2006 tak vznikla značka CHOBS, ktorej produkty sú vyrobené tak, aby prispeli k zelenému rastu zeme. Tzn., že ingrediencie sú pestované s apelom na ochranu životného prostredia.

CH Harmony je firma, ktorá robí zamestnancov šťastnými. Pomáha spoločnosti prostredníctvom výskumu a vývoja takých produktov, ktoré môžu prispieť k zelenému rastu tým, že reagujú na zmeny klímy. A čo je najdôležitejšie, CHOBS myslí na budúcnosť zeme, ktorú chce zachovať čistú pre ďalšie generácie.