Balzam na pery s vôňou citrónu

CHOBS balzam na pery s vôňou citrónu Vaše pery zjemní a dodá im elasticitu. Organický včelí vosk vytvorí na perách ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje strate vlhkosti. Vhodný pre všetky typy pleti.

Naša skúsenosť: Kto miluje vôňu citrónov si tento balzam zamiluje. 

Poznámka: CHOBS balzam na pery predávame hneď v štyroch variantoch. Všetky majú jemnú textúru, ale zároveň sú naozaj vyživujúce.  Krásne voňajú. Chladivý mätový, výživný bez vône vhodný na popraskané pery, grepový pre hebké pery a zjemňujúci citrónový.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 5 g
Cena vrátane DPH: 7 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 10 pure bodov

Simmondsiia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Beeswax, Argania Spinosa Kernel Oil, Rosa Canina Fruit Oil , Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Limonene, Citral, Linalool, Geraniol

Už v roku 1999 začala spoločnosť CH Harmony študovať ekologické postupy, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Bio je spôsob života. Ekologické poľnohospodárstvo je spôsob, akým naše babičky a ich babičky pestovali vlastné čerstvé suroviny a vyrábali prírodné lieky, V roku 2006 tak vznikla značka CHOBS, ktorej produkty sú vyrobené tak, aby prispeli k zelenému rastu zeme. Tzn., že ingrediencie sú pestované s apelom na ochranu životného prostredia.

CH Harmony je firma, ktorá robí zamestnancov šťastnými. Pomáha spoločnosti prostredníctvom výskumu a vývoja takých produktov, ktoré môžu prispieť k zelenému rastu tým, že reagujú na zmeny klímy. A čo je najdôležitejšie, CHOBS myslí na budúcnosť zeme, ktorú chce zachovať čistú pre ďalšie generácie.