PD Darčeková súprava vankúšov a vône

Darčekové balenie poteší všetkých, čo majú radi doma útulne. V luxusnej krabičke nájdete: 1x PURE DISTRICT ORIGIN Vankúš Líba, 1x PURE DISTRICT ORIGIN Vankúš Lucka, 1x PURE DISTRICT ORIGIN Bytový parfum 10 ml.

Spoznávate našu inzerciu na OPUNCIOVÉ lifting sérum? Hlavným motívom je antická hlava sochy a nám sa tak páči, že sme sa rozhodli ju „zhmotniť“. A preto sme motív preniesli na vankúš s veľkosťou 50 x 50 cm. Na zadnej strane je motto nášho konceptu: PURIS OMNIA PURA (Čistému všetko čisté). Tlač pomocou technológie digitálnej pigmentácie je šetrná k prírode a ľudskému zdraviu. Vyrobené v Českej republike.
* výplň nie je súčasťou

Bytový parfém PURE DISTRICT Origin je úžasný doplnok pre Vašu domácnosť. Vhodný na všetky tkaniny ako sú záclony, závesy, ale aj čalúnený nábytok a oblečenie. Celistvosť vône PURE DISTRICT Origin je kombináciou jedinečnosti i tajomstva.

Mierne kvetinová vôňa s prímesou fazúľ tonka, ktorej základom sú púdrové tóny a prírodné živice z kríka labdanum. Vyvoláva pocit čistoty, bezpečia a domova. Ukľudní myseľ i rozbúrené emócie. Pôsobí čerstvo, čisto a originálne. Niekoľko rokov bola testovaná v spolupráci s našimi zákazníkmi. Ide o trojstupňový vzorec vône a intimity, ktorý bol vyvinutý podľa tradičného dedičstva francúzskej školy parfémov.

Naša skúsenosť: Táto vôňa je pre nás doslova ikonická. Môžete ju cítiť kedykoľvek, keď k nám prídete do obchodu. Vonia aj z každá zásielka, ktorú si môžete objednať cez náš e-shop.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia:
Cena vrátane DPH: 64 EUR 40 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 50 pure bodov

Vankúše: rozmer: 50 x 50 cm, zapínanie na zips
Bytový parfum:
HLAVA: ruža, konvalinka, jazmín
SRDCE: fialka, tonkové bôby, marcipán
ZÁKLAD: vanilka, mošus, labdanum

Vankúše: 100% bavlnený keper gramáž 240g

PURE DISTRICT ORIGIN je naša vlastná značka. Väčšinou sú to výrobky, po ktorých sme túžili a ktoré nám dávajú zmysel. Sami ich pravidelne používame a robia nám radosť. Veríme, že budú robiť radosť aj Vám.

KOMBE 20 ks v darčekovom balení KOMBE 20 ks v darčekovom balení
KOMBE 20 ks v darčekovom balení
24 EUR
Momentálne nedostupné