VERMI BY DARA Sviečka LOLA

Objavom tohto roka je luxusná sviečka LOLA z kolekcie VERMI BY DARA. Vôňa je absolútne unikátna kombinácia jazmínu, írisu, ruží, santalového dreva a teplého jantáru. Odkazuje na to najcennejšie, čo speváčka Dara Rolins má, na jej dcéru Lauru.

Sviečka LOLA - VERMI BY DARA je ručne vyrábaná v Českej republike. Každý kus prešiel starostlivými rukami, ktoré ju dokonale sformovali, vyrovnali knôty, nalepili štítok, zabalili do krabičky a vydali  na cestu k vám. To je dôvod, prečo každá sviečka je tak zvláštna a jedinečná. 

Naše skúsenosti: Pre maximálnu intenzitu vône má sviečka jedinečný knôt vyrobený z certifikovanej bavlny, ktorý je pradený špeciálnou technikou. Horí rovnomerne, je plný plameňa a netlie. Láska na prvý pohľad!

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 210 g
Cena vrátane DPH: 22 EUR 17 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 20 pure bodov
  • VERMI BY DARA - Lola sviečka má tajomnú a teplú vôňu, ktorá sa otvára tónmi iskrivého bergamotu a pikantného cédru. Vôňa detského púdru a luxusného mydla sa okamžite dostane dopredu. 
  • Srdce tlčie pikantnou ružou, ktorej kvety sa zbierajú len v noci, keď vydávajú najopojnejšiu vôňu. To majstrovsky ilustruje jedna z najdrahších parfumových ingrediencií na svete - jazmín sambac. Vedeli ste, že na 1 liter jazmínovej esencie je potreba nazbierať viac ako osem miliónov kvetov? Áno, to je pravda! 
  • Trio kvetov dopĺňajú výťažky z koreňa írisu , ktorý dodáva vôni éterickú vznešenosť, hebkosť a zamatovú jemnosť.

Kokosový a sójový vosk