WHAMISA BIO Peeling na pery DEEP RICH

WHAMISA BIO Peeling na pery DEEP RICH je inovatívny cukor na olejovej báze získaný z BIO čierneho cukru a muscovada. Po aplikácii sa zmení na penu na vodnej báze, ktorá odstraňuje odumreté bunky kože. Vďaka výživným olejom, glukonolaktónu a BHA kyselinám zanecháva pocit zamatových a hydratovaných pier.

Tovar expiruje: 20. 7. 2023
Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 25 g
Cena vrátane DPH: 32 EUR 13 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 10 pure bodov

*Sucrose, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, *Vanilla Planifolia Fruit Extract, *Cocos Nucifera (Coconut) Oil, *Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, *Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, *Astrocaryum Murumuru Seed Butter, *Daucus Carota Sativa (Carrot) Seed Oil, Sodium Cocoyl Isethionate, Coconut Acid, Capryloyl Salicylic Acid
Gluconolactone, *Lactobacillus/Chrysanthemum Sinense Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Nelumbo Nucifera Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Taraxacum Officinale (Dandelion) Rhizome/Root Ferment Filtrate

* pochádza z ekologického poľnohospodárstva a je v biokvalite

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE: Jediná kozmetika s patentovanou fermentáciou a bez prídavku vody na trhu!!!
Vďaka patentovanej fermentácii je:

  • Znásobená účinnosť produktov a zaručený okamžitý viditeľný efekt po aplikácii.
  • Znížené riziko vzniku alergických reakcií na prírodné zložky, preto je kozmetika vhodná pre alergikov a osoby s precitlivenou pleťou.
  • Predĺžená doba trvanlivosti po otvorení produktu na osem mesiacov. Bežné kozmetické produkty bez chémie vydržia max šesť týždňov po otvorení.

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

  • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
  • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
  • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest