CHUDNÚCE Nutraceulicals SLIMM ALL-IN-ONE

Hurá! SLIMM má nové balenie a vylepšenú receptúru. Na základe spätnej väzby od našich zákazníkov sme náš pôvodný dvojfázový produkt SLIMM zjednodušili v dávkovaní. A pretože v PURE stále napredujeme, ešte sme upgradovali zloženie. Teraz len tri vrecká denne, ktoré môžete mať všade so sebou. Preto SLIMM ALL-IN-ONE! A tiež preto, že nie je čas strácať čas.

Trápia Vás prebytočné kilá, ktorých sa neviete zbaviť? Chcete si vychutnať dovolenku all inclusive a zároveň nepribrať? Čakajú Vás rodinné oslavy, kde nemôžete povedať nie? Alebo len chcete vyzerať skvele do plaviek? Potom rozhodne potrebujete Nutraceuticals SLIMM ALL-IN-ONE.

Nutraceuticals znamená výživový doplnok s klinicky preukázanými účinkami. SLIMM je určený nielen pre osoby, ktoré potrebujú schudnúť, ale aj pre tých, ktorí si chcú váhu udržať, alebo ich trápi doslova len pár kíl navyše. Pokiaľ chcete len nepribrať (napríklad prechádzate obdobím menopauzy, čaká Vás náročné obdobie osláv, máte pred významným výročím, prestávate fajčiť…), vyskúšajte SLIMM ako mesačnú kúru. Ak máte problém s väčšou nadváhou, odporúčame minimálnu 3 mesačnú kúru. Práve tak boli koncipované aj klinické štúdie. Viac o produkte si prečítajte nižšie!

„Aby mohol byť prípravok na chudnutie naozaj účinný, musia byť splnené dve podmienky. Prvou podmienkou je správna kombinácia účinných látok, ktoré rôznymi spôsobmi bojujú s tukmi. Druhou zásadnou podmienkou je dostatočné množstvo účinných látok, ktoré bojujú proti tukom. Väčšina chudnúcich prípravkov na trhu síce vyzerá na prvý pohľad funkčne, ale bohužiaľ nespĺňa obe podmienky dohromady. Tým, že SLIMM ALL-IN-ONE ich spĺňa, stáva sa definitívne FORMULOU #1 v chudnúcom segmente vôbec. Jednoducho povedané, my sme sa rozhodli na Vás nešetriť.“ PharmDr. Lucia Havlíková

Náš tip: Rozmiešajte SLIMM ALL-IN-ONE iba v 0,5 deci vody a následne zapite 3 decmi vody. Je veľmi dôležité dodržiavať pitný režim priebežne počas celého dňa. Minimálne 2 litre vody.

Prečo užívať SLIMM ALL-IN-ONE?

 • Komplexný ošetrujúci diétny program pre Vaše telo
 • Receptúra z najmodernejších patentovaných molekúl
 • Dostatočné množstvo účinných látok
 • Špeciálne vytvorené pre potreby žien a mužov 21. storočia
 • Počas kúry nezažijete stres a pocit hladu
 • Chudnete prirodzene a bezpečne
 • Budete sa cítiť fit a nabitie energií
 • Jednoduchá príprava
Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 90 sáčků
Cena vrátane DPH: 109 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 240 pure bodov

SLIMM ALL-IN-ONE bojuje s tukmi, ktoré už máte. Aj s tukmi, ktoré hodláte zjesť. To všetko v jednom sáčku SLIMM. SLIMM aktivuje metabolizmus na rôznych fyziologických úrovniach, pretože odbúravanie tukov v tele sa deje rôznymi mechanizmami. Navyše je SLIMM natitrovaný tak, že funguje aj ako detox. Pri detoxe organizmu sú najviac zaťažované črevá, pečeň a obličky a SLIMM ich pomáha chrániť. SLIMM navyše obsahuje synefrín a glukomanán.

Synefrín je alkaloid, prirodzene sa vyskytujúci u niektorých citrusov. V našom prípade sa jedná o horký pomaranč. Má silný termogénny účinok, čo znamená, že pomáha zvyšovať telesnú teplotu. Zároveň pomáha stimulovať metabolizmus.

Glukomanán je jediná prírodná látka na podporu chudnutia uznávaná v EÚ. Má zásadný význam v príjme potravy, pretože glukomanán „zaberá“ miesto v žalúdku, navodzuje pocit sýtosti, zabraňuje nadmernej konzumácii jedla a spomaľuje vyprázdňovanie jedla zo žalúdka, čo je žiaduce. Je však dôležité dodržiavať zároveň pravidelný pitný režim. Podobne ako iné rozpustné vlákniny, znižuje glukomanánu vstrebanie tukov a bielkovín, a pokračuje do čriev, kde funguje ako prebiotikum. To znamená, že sa stáva potravou pre naše hodné baktérie.

Prebiotikum je nestráviteľná zložka potravy, ktorá sa ale v hrubom čreve stáva vhodnou živnou pôdou pre telu vlastné a žiaduce baktérie črevnej flóry (mikrobióm). Prebiotikum prispieva k podpore zdravých črevných pohybov. SLIMM ALL-IN-ONE je skutočne „nadupaným“ produktom s vysokým obsahom účinných látok. Pozor, je preto dôležité, aby ste svoje lieky užívali aspoň hodinu pred užitím SLIMM. SLIMM môže ovplyvniť vstrebanie liečiv, čím by mohlo dôjsť k zníženiu ich účinkov. Preto neodporúčame podávať SLIMM súčasne s liekmi.

glukomannan z rastliny Amorphophallus konjac 40 %, čakankový inulín 32 %, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, aróma, extrakt z listov  zeleného čaju s 95% obsahom  polyfenolov  Camellia sinensis 6 %, extrakt z koreňa smetánky lékarskej Taraxacum officinale 4 %, extrakt z koreňa pŕhľavy dvojdomej  Urtica dioica 3 %, extrakt zo semien pestreca mariánského Silybum marianum 2 %, extrakt z kvetov ibišteka sudánského Hibiscus sabdariffa 1,5 %, vitamín C (kyselina L-askorbová), sladidlo: steviol-glykozidy, extrakt z pomarančovníka Citrus aurantium (95% Synephrine) 0,15 %,  kyselina pantothénová (D-pantothenát vápenatý), seleničitan sodný

Zdroje:

 • Citrus aurantium (Synefrin): HAAZ, S., et al. Citrus aurantium and synephrine alkaloids in the treatment of overweight and obesity: an update. Obesity reviews, 2006, 7.1: 79-88.
 • Glucomannan: WOODGATE, Derek E.; CONQUER, Julie A. Effects of a stimulant-free dietary supplement on body weight and fat loss in obese adults: a six-week exploratory study. Current Therapeutic Research, 2003, 64.4: 248-262.
 • Glucomannan: SOOD, Nitesh; BAKER, William L.; COLEMAN, Craig I. Effect of glucomannan on plasma lipid and glucose concentrations, body weight, and blood pressure: systematic review and meta-analysis. The American journal of clinical nutrition, 2008, 88.4: 1167-1175.
 • Silybum marianum: GOPALAKRISHNAN, Ramakrishnan, et al. Dietary supplementation of silymarin is associated with decreased cell proliferation, increased apoptosis, and activation of detoxification system in hepatocellular carcinoma. Molecular and cellular biochemistry, 2013, 377: 163-176.
 • Silybum marianum: BAHMANI, Mahmood, et al. Silybum marianum: beyond hepatoprotection. Journal of evidence-based complementary & alternative medicine, 2015, 20.4: 292-301.
 • Prebiotikum: CERDÓ, Tomás, et al. The role of probiotics and prebiotics in the prevention and treatment of obesity. Nutrients, 2019, 11.3: 635.

SLIMM GYM! Po dvoch rokoch sme uviedli na trh remake pôvodného nutraceutika SLIMM. Vylepšili sme receptúru hneď dvoma spôsobmi. Zloženie je teraz ešte viac vymakané a dávkovanie výrazne jednoduchšie a praktickejšie. Jednotlivé dávky sú sólo balené a nesmierne praktické. Preto nesie názov ALL-IN-ONE. Stále bojuje s tukmi, ktoré už máte, ale aj s tukmi, ktoré hodláte zjesť. Štíhlosť navonok začína vo vnútri. Vedeli ste to?