Smoothie so ženšenom 1 ks

KOMBE smoothie je kombinácia zdravia, chuti a dizajnu. Poznáte to, v práci nie je čas, nestíhate, ste v aute na diaľnici, v neustálom pohybe... a čím zahnať hlad? Za nás je ideálnou voľbou smoothie. Ale také, ktoré chutí, nie je príliš kalorické, naopak je zdravé a s pridanou hodnotou energie KOMBE. Chuť sme riešili viac ako rok, pretože sme nechceli šetriť na zložení. Preto je smoothie postavené na kombinácii manga, pomaranča, mandarínky, banánu a ananásu. Smoothie nie je dosladzované, sladká chuť pochádza len z ovocia. Prekvapí Vás aj nízky obsah kalórií. Vďaka obsahu KOMBE je to špeciálna "kapsička" pre dospelých. Ocenia ju aj vegáni aj vegetariáni. Neobsahuje laktózu, lepok, je bez pridaných farbív a aróm.

Naša skúsenosť: "Osladzujeme" si život bez výčitiek. Len 298 kJ/70 kcal v jednom vrecku. V jednom smoothie je skoro celé vrecko KOMBE, preto si ich za deň dávame niekoľko. Napríklad, keď sa po víkende chceme odľahčiť. A pozor, nemusíte skladovať v chladničke. Na dlhé cesty ideálne.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 100 ml
Cena vrátane DPH: 3 EUR
Počet: 1 + -

Kapsička je vyrobená v Českej republike závodom, ktorý sa špecializuje na detskú výživu, a preto spĺňa najprísnejšie legislatívne podmienky a certifikácie.

Suroviny na výrobu sú vyberané a nakupované len zo starostlivo vybraných a kontrolovaných dodávateľov. Bez geneticky modifikovaných organizmov. Bez ťažkých kovov. Bez pesticídov.

 

Mango 28%, pomarančová šťáva z koncentrátu 19, 3%, jablko 19%, mandarinková šťáva 16%, banán 9%, ananas 8%, citrónový koncentrát 0,5 %, extrakt z korejského červeného ženšenu 0,2%, antioxidant: kyselina askorbová

Nie je vhodné pre deti do 12 rokov.

Výživové údaje na 100 ml
Energetické hodnoty 298 kJ/70 kcal
Tuky 0,1 g
z toho nasýtené maské kyseliny 0 g
Sacharidy 16 g
z toho cukry 13 g
Bielkoviny 0,6 g
Vláknina 0,5 g
Sol 0,004 g

 

Celý rok sme testovali radu rôznych extraktov ženšenu od najlepších kórejských dodávateľov. Až sme nakoniec našli ten najlepší, ten náš, KOMBE.  

KOMBE pochádza z kórejskej oblasti Punggi. Práve v tejto oblasti rastie jeden z najúčinnejších ženšenov na svete. 

KOMBE je našou ochrannou známkou pre európsky trh. 

KOMBE znamená v kórejčine "na zdravie!"

KOMBE je unikátnou kombináciou 6-ročného červeného kórejského ženšenu a jujuby. Vďaka tejto kombinácii dochádza k násobeniu účinkov. Zároveň je účinná a bezpečná pre dlhodobé používanie bez prestávok. 

KOMBE ROYAL je 100% extrakt 6-ročného červeného kórejského ženšenu. Túto koncentrovanú  alternatívu užívajte krátkodobo. Odporúča sa v krízových situáciách. Funguje tiež k jednorazovému dodaniu energie.