Ženšenový extrakt 20 ks v darčekovom balení

Darujte zdravie svojim blízkym. Darčekové balenie KOMBE 20 ks a šálok PURE DISTRICT Origin je ideálnym unisexovým darčekom, ktorý je navyše originálny. Na krabicu stačí len nalepiť mašľu podľa vlastného výberu. Alebo ju môžete odovzdať aj tak a rozhodne neurobíte chybu.

Jedinečné účinky čaju KOMBE spôsobuje unikátna kombinácia 6-ročného kórejského ženšenu a jujuby.  

Dodáva energiu pre telo i myseľ. 
Znižuje psychickú únavu a zlepšuje schopnosť riešiť problémy.
Podporuje imunitu a obranyschopnosť tela.
Zlepšuje pamäť, koncentráciu i rýchlosť myslenia.
Zvyšuje libido a erekciu u mužov.

Čaj KOMBE je prirodzene bezlepkový, bez prídavku farbív a konzervačných látok. Neobsahuje umelé aróma a je vhodný i pre vegánov.

Naša skúsenosť:
KOMBE je pre nás každodenný rituál už niekoľko rokov. Tento rok sme si splnili sen a vznikla šálka podle našich predstáv. Minimalistická, elegantná. Taká, aká vás len tak neomrzí. Darčekovú súpravu sme už darovali a mala obrovský úspech. Tak snáď urobí radosť aj vám.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 20 ks + šálka
Cena vrátane DPH: 30 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 60 pure bodov

1 sáčok obsahuje: šesťročný červený kórejský ženšen extrakt: 300 mg účinných látok, jujuba extrakt: 60 mg účinných látok.

Pomocné látky: glukóza

Celkový obsah saponínov: 70 mg/g

Celý rok sme testovali radu rôznych extraktov ženšenu od najlepších kórejských dodávateľov. Až sme nakoniec našli ten najlepší, ten náš, KOMBE.  

KOMBE pochádza z kórejskej oblasti Punggi. Práve v tejto oblasti rastie jeden z najúčinnejších ženšenov na svete. 

KOMBE je našou ochrannou známkou pre európsky trh. 

KOMBE znamená v kórejčine "na zdravie!"

KOMBE je unikátnou kombináciou 6-ročného červeného kórejského ženšenu a jujuby. Vďaka tejto kombinácii dochádza k násobeniu účinkov. Zároveň je účinná a bezpečná pre dlhodobé používanie bez prestávok. 

KOMBE ROYAL je 100% extrakt 6-ročného červeného kórejského ženšenu. Túto koncentrovanú  alternatívu užívajte krátkodobo. Odporúča sa v krízových situáciách. Funguje tiež k jednorazovému dodaniu energie.