Extrakt zo ženšenu 1 ks

KOMBE ROYAL je fantastickým pomocníkom na akúkoľvek plánovanú akciu. Dajte si pred večierkom jednu dávku a pretancujete sa až do rána. Alebo ho použite ako prvú pomoc po prebdelej noci.

Klinická štúdia preukázala vplyv účinku ženšenu 3 g (čo zodpovedá 1 vrecúšku KOMBE Royal) na odbúravanie alkoholu v krvi aj príznaky "opice". Preukázalo sa, že znižuje množstvo alkoholu v krvi až o 51%.

Zdroj: Lee FC, et al. Clin Exp Pharmacol Physiol. 1987 Jun;14(6):543-6., Lee MH, et al. Food Funct. 2014 Mar;5(3):528-34.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 10 ml
Cena vrátane DPH: 6 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 10 pure bodov

KOMBE Royal je extrakt vytvorený s mimoriadnou starostlivosťou a znalosťou. Vznikol v úplnej symbióze prírody, ľudského umu a najnovšej technológie. Je vhodný pre všetkých, ktorým na sebe naozaj a veľmi záleží.

Pán Kim – muž, ktorý spolu so svojimi kolegami osobne vsádza semienka ženšenu a starostlivosti o ne venuje celý svoj život. Podobne ako sa dá čítať v letokruhoch stromov, tak to je pri koreňoch ženšenu, ktoré silnejú každým rokom svojho rastu. V ich najväčšej "sile", po šiestich rokoch, ich farmári ručne zberajú, šetrne triedia a následne spracovávajú vo vodnej pare a sušia za prísnych podmienok. Celý proces je chránený niekoľkými storočiami prevereným patentom. Rovnako tak aj KOMBE Royal.

1 vrecúško obsahuje: 10 ml extraktu 6-ročného červeného ženšenu, 3000 mg účinných látok. Obsah saponínov Rg1, Rb1 a Rg3: 7 mg/g. Celkový obsah saponínov: 70 mg/g. 

Pomocné látky: čistená voda.

 

KOMBE ROYAL je 100% extrakt 6ročného červeného kórejského ženšenu. Túto koncentrovanú  alternatívu užívajte krátkodobo. Odporúča sa v krízových situáciách. Funguje tiež k jednorazovému dodaniu energie.