Vyskúšajte prírodný lifting s okamžitým efektom

Vyskúšajte prírodný lifting s okamžitým efektom

24.01.2021 | Sdílet na FB
Ak naozaj niečo funguje na vrásky a starnutie pleti, tak je to kombinácia WHAMISA FRESH prírodného liftingového séra z opuncie a WHAMISA BIO Anti-aging séra na vrásky a očné okolie. My sme si vytvorili závislosť.

Sérum aplikujte kedykoľvek v priebehu dňa, keď cítite, že vaša pleť potrebuje „napiť“! Sérum má príjemnú nevtieravú vôňu. Konzistencia je väzká, nelepivá a okamžite sa vstrebe.

Absolútne prírodné sérum je výnimočné trojitým hydratačným účinkom, ktorý vydrží až 72 hodín po aplikácii. Tzn., že hydratuje nielen na povrchu pleti, ale „prelezie“ až do dermis, kam sa žiadny krém nedostane. Rovnakú geniálnu trojkombináciu zatiaľ žiadny iný produkt na svete nemá. Klinicky testované.

Vypína a spevňuje pleť, eliminuje vrásky
Vysoko hydratuje a zároveň uzamyká hydratáciu vnútri pokožky
Zjednocuje štruktúru pleti, eliminuje nedokonalosti
Pleť rozžiari a rozjasní
Zosvetľuje tmavé kruhy pod očami
Ľahko zaťahuje rozšírené póry, vhodná aj na mastnú pleť

Viete, že opuncia, hlavná zložka WHAMISA FRESH séra (99,47 %), patrí medzi 5 najúčinnejších superpotravín na svete. Áno, je to tak!

Spirulina, obsiahnutá v WHAMISA FRESH sére, je ďalšou unikátnou ingredienciou zaradenou do sekcie kozmeceutík. Pleť rozžiari a účinne odstraňuje čierne kruhy pod očami, urýchľuje hojenie a zvyšuje obmenu starých kožných buniek za nové. Tým významne spomaľuje starnutie a zároveň je vhodná na problémy s akné či inými nedokonalosťami.

Musím povedať, že po troch dňoch fakt veľký rozdiel v štruktúre pokožky. Na dotyk je neuveriteľne vyhladená,“ hovorí Petr Jansa, fashion a beauty editor Esence.

Z opunciového radu je dostupné po novom aj exfoliačné tonikumhydratačná maska.