PD ORIGIN Vegan čokoláda

Zlepšuje náladu a znižuje psychickú únavu. Obsahuje 2 vrecká KOMBE!

Prvá čokoláda v Českej republike vyrobená s ženšenom a jujubou je tu! Pure DISTRICT ORIGIN horká čokoláda sa vyrába v tradičnej čokoládovni Callebaut, ktorá je najväčším svetovým spracovateľom kakaových bôbov. V tejto čokoládovni sa navyše melú všetky zložky veľmi najemno – oveľa jemnejšie než u ostatných  výrobcov čokolády. Ingrediencie sa potom miešajú so stále rovnakou presnosťou a trpezlivosťou, až dôjde k perfektnému prepojeniu hmoty, vône a chuti. 

Naša skúsenosť: Konečne zdravé maškrty. Záleží len na Vás, akú chuť si vyberiete - my zbožňujeme všetky. Každá čokoláda je ručne posypaná 2 vreckami KOMBE. Hrudky v čokoláde nie sú cukor, ale jedná sa o granulát KOMBE a sú žiadúce.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 100 g
Cena vrátane DPH: 9 EUR 7 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 5 pure bodov

Obsah kakaovej sušiny najmenej 53% v horkej čokoláde.

Kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, emulgátor, sójové lecitíny, prírodná vanilková aróma, granulát s rastlinnými extraktmi Kombe 6% (glukóza, výťažok z koreňa kórejského ženšenu pravého, výťažok z kakaa 2%). Môže obsahovať stopy arašidov, orechov a sušené mlieko.

Výživové údaje na 100 g

Energetická hodnota 2296 kJ / 549 kcal
Tuky 36,2 g (z toho nasýtené 21,7 g), Sacharidy 46 g (z toho cukry 43,3 g), Bielkoviny 5,2 g, Soľ 0,01 g
Obsah extraktu koreňa kórejského ženšenu pravého 6 g na 100 g.

PURE DISTRICT ORIGIN je naša vlastná značka. Väčšinou sú to výrobky, po ktorých sme túžili a ktoré nám dávajú zmysel. Sami ich pravidelne používame a robia nám radosť. Veríme, že budú robiť radosť aj Vám.