WHAMISA BIO Krém na opalování SPF14

Krém na opaľovanie WHAMISA v bio kvalite nezaťažuje organizmus a funguje na báze zrkadlového efektu odrážania a rozptýlenia UVA i UVB žiarenia. Neobsahuje žiadne syntetické UV filtre. Toto unikátne zloženie chráni kožu pred škodlivými dopadmi životného prostredia a pokožku navyše zjemňuje, hydratuje a vyživuje.

Naša skúsenosť: Krém používame na bežné nosenie počas celého roka, pretože sa ľahko roztiera a nezanecháva biely  film. Tento krém je najbezpečnejším opaľovacím krémom na trhu. Dĺžka pobytu na slnku je 140 minút.

Na sklade: Nie
Veľkosť balenia: 60 g
Cena vrátane DPH: 33 EUR
Za nákup získate: 80 pure bodov
Cena za Pure Body: 520 bodov doplatok 23 EUR
 • Výťažky z ryže, oleja zo semien vínnej révy, olív a avokáda plnia regeneračnú a výživnú funkciu. Lotos bieli a má anti-aging účinky.
 • Je vyrobený z prirodzene sa vyskytujúceho oxidu zinočnatého, pretože ten je najbezpečnejšou a najúčinnejšou UV ochranou vôbec.
 • SPF je označenie pre ochranu pred UVB žiarením. SPF 14 blokuje 93 %  - 95 % UVB lúčov.
 • PA znamená ochranu pred UVA žiarením. PA++ je stredná ochrana pred UVA lúčmi.
 • Je vhodný pre všetky typy pleti. Dobre ho znášajú i osoby s atopickým ekzémom. Navyše nezaťažuje prírodu.

*Aloe Maculata Leaf Extract, *Oryza Sativa (Rice) Extract, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, *Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Cetearyl Alcohol, *Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Cetyl Alcohol, Sorbitan Olivate, *Persea Gratissima (Avocado) Oil, *Brassica Oleracea Acephala Leaf Extract, *Spinacia Oleracea (Spinach) Leaf Extract, *Persea Gratissima (Avocado) Butter, *Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, *Lactobacillus/Chrysanthemum Sinense Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Nelumbo Nucifera Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Taraxacum Officinale (Dandelion) Rhizome/Root Ferment Filtrate, Beeswax, Xanthan Gum, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Wood Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, **Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, **Fragrance

* pochádza z ekologického poľnohospodárstva a je v biokvalite
** prírodného pôvodu
*** prírodné konzervanty / bergamotový olej obsahuje bergaptén

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE: Jediná kozmetika s patentovanou fermentáciou a bez prídavku vody na trhu!!!
Vďaka patentovanej fermentácii je:

 • Znásobená účinnosť produktov a zaručený okamžitý viditeľný efekt po aplikácii.
 • Znížené riziko vzniku alergických reakcií na prírodné zložky, preto je kozmetika vhodná pre alergikov a osoby s precitlivenou pleťou.
 • Predĺžená doba trvanlivosti po otvorení produktu na osem mesiacov. Bežné kozmetické produkty bez chémie vydržia max šesť týždňov po otvorení.

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

 • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
 • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
 • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest