WHAMISA BIO Hĺbkovo čistiaci peeling

WHAMISA Hĺbkovo čistiaci peeling vám účinne odstráni nežiaducu vrstvu odumretých buniek. Len vďaka  dôslednému vyčisteniu pleti môže dôjsť k aktivácii tvorby kolagénu a elastínu. Ony patria k najdôležitejším proteínom spomaľujúcim proces starnutia. 

Tento peeling je vhodný tiež ako prevencia starnutia. Z vlastnej skúsenosti odporúčame tým, ktorí potrebujú svoju pleť hĺbkovo vyčistiť, hydratovať, nechcú mať vrásky a chcú zamedziť pigmentovým škvrnám.  

Špeciálny tvar peelingového tampónika s kapsičkou na prsty zabezpečí dôkladnú aplikáciu a jemné odstránenie odumretých buniek kože.
Naša skúsenosť:
 Tento peeling je vhodný ako prevencia proti starnutiu pleti a na zastavenie tvorby vrások. Účinne tiež redukuje a bieli pigmentové škvrny. Nakoľko je skutočne funkčný, pri suchej pleti môže zľahka páliť.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 180 g (30 ks)
Cena vrátane DPH: 45 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 40 pure bodov
Cena za Pure Body: 710 bodov doplatok 31 EUR
 • Hlavnými čistiacimi zložkami Hĺbkovo čistiaceho peelingu sú kvety chryzantémy, koreň púpavy a pakost.
 • Peelingové zložky na báze glukonolactónu, solí kyseliny salicylovej a betaínu navyše účinne čistia póry.
 • Glukonolakton je ďalšou zásadnou novinkou. Pochádza z rodiny AHA kyselín. Oproti tradične používanej kyseline glykolovej je omnoho šetrnejší. Účinne odstraňuje mrtvé bunky, aktivuje tvorbu elastínu a kolagénu, hydratuje a zabraňuje vzniku vrások. 
 • Lotosový kvet, koreň sladkého drievka a betaín zjednocujú pleť a pomáhajú bieliť pigmentové škvrny.
 • Rastlinný glycerín, listy aloy, hyaluronát sodný intenzívne hydratuje pleť.
 • WHAMISA BIO Hĺbkovo čistiaci peeling je vhodný pre vegánov. Balenie obsahuje 30 ks peelingových tampónikov. 
 • Je vhodný pre všetky typy pleti.

  BIO Hĺbkovo čistiaci peeling je k dispozícii i v cestovnom balení.

 

*Aloe Barbadensis Leaf Extract, *Glycerin, *Ethanol, Sodium Hyaluronate, Gluconolactone, *Lactobacillus/Chrysanthemum Sinense Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Nelumbo Nucifera Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Taraxacum Officinale (Dandelion) Rhizome/Root Ferment Filtrate, *Lactobacillus/ Aloe Barbadensis Ferment Filtrate, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, Beta-Glucan, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Betaine, Xanthan Gum, Betaine Salicylate, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Wood Oil, Geranium Maculatum Oil, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil, Rosa Damascena Flower Oil

* pochádza z ekologického poľnohospodárstva a je v biokvalite
** prírodného pôvodu
*** prírodné konzervanty / bergamotový olej obsahuje bergaptén

BDIH, Original Excellent dermatest, Vegan

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE: Jediná kozmetika s patentovanou fermentáciou a bez prídavku vody na trhu!!!
Vďaka patentovanej fermentácii je:

 • Znásobená účinnosť produktov a zaručený okamžitý viditeľný efekt po aplikácii.
 • Znížené riziko vzniku alergických reakcií na prírodné zložky, preto je kozmetika vhodná pre alergikov a osoby s precitlivenou pleťou.
 • Predĺžená doba trvanlivosti po otvorení produktu na osem mesiacov. Bežné kozmetické produkty bez chémie vydržia max šesť týždňov po otvorení.

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

 • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
 • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
 • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest