WHAMISA Hydratačný sprej s kvetmi damašskej ruže

Hydratačný sprej s kvetmi damašskej ruže WHAMISA v bio kvalite sa postará o okamžitú hydratáciu a zdravý, mladistvý vzhľad pleti.

Náš tip: Hydratačný sprej (100 ml) je ideálny na cesty, môžete si ho vziať so sebou na palubu lietadla. Zbaví vás nepríjemného vplyvu suchého klimatizovaného vzduchu na pleť. Sprej môžete použiť tiež na zintenzívnenie účinkov tonika, potom naniesť krém.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 100 ml
Cena vrátane DPH: 44 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 100 pure bodov
Cena za Pure Body: 640 bodov doplatok 31 EUR
  • Okvetné lístky z damašskej ruže spevňujú a rozjasňujú pleť a zároveň posilňujú prirodzenú ochrannú funkciu kože. Maximálna hydratácia sa docielila pomocou extraktu z aloy mydlovej. Ďalšími dôležitými účinnými zložkami sú extrakty z chryzantémy, koreňov púpavy a lotosových kvetov vylepšené patentovanou fermentáciou.
  • Hydratačný  sprej s kvetmi damašskej ruže je vhodný pre vegánov.

 

*Aloe Barbadensis Leaf Extract, Rosa Damascena Flower, Caulerpa Lentillifera Extract, *Alcohol, *Rosa Damascena Flower Extract, *Helichrysum Arenarium Flower Extract, *Lactobacillus/Chrysanthemum Sinense Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Nelumbium Speciosum Flower ferment Filtrate, *Lactobacillus/Taraxacum Officinale (Dandelion) Rhizome/Root Ferment Filtrates, Bellis Perennis (Daisy) Flower Extract, Magnolia Kobus Flower Extract, Lilium Tigrinum Extract, Iris Versicolor Extract, Rosa Rugosa Flower Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Natto Gum, Xanthan Gum, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Geranium Maculatum Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Rosa Damascena Flower Oil, d-Limonene, Linalol

* pochádza z ekologického poľnohospodárstva a je v biokvalite
** prírodného pôvodu
*** prírodné konzervanty / bergamotový olej obsahuje bergaptén

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE: Jediná kozmetika s patentovanou fermentáciou a bez prídavku vody na trhu!!!
Vďaka patentovanej fermentácii je:

  • Znásobená účinnosť produktov a zaručený okamžitý viditeľný efekt po aplikácii.
  • Znížené riziko vzniku alergických reakcií na prírodné zložky, preto je kozmetika vhodná pre alergikov a osoby s precitlivenou pleťou.
  • Predĺžená doba trvanlivosti po otvorení produktu na osem mesiacov. Bežné kozmetické produkty bez chémie vydržia max šesť týždňov po otvorení.

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

  • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
  • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
  • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest

WHAMISA BIO Odličovací tampónky WHAMISA BIO Odličovací tampónky
WHAMISA BIO Odličovací tampónky
1 EUR
Momentálne nedostupné