WHAMISA Hydratačný sprej s kvetmi damašskej ruže

Hydratačný sprej s kvetmi damašskej ruže WHAMISA v bio kvalite sa postará o okamžitú hydratáciu a zdravý, mladistvý vzhľad pleti.

Náš tip: Hydratačný sprej je ideálny na cesty. Zbaví vás nepríjemného vplyvu suchého klimatizovaného vzduchu na pleť. Sprej môžete použiť tiež na zintenzívnenie účinkov tonika, potom naniesť krém.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 100 ml
Cena vrátane DPH: 44 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 100 pure bodov
Cena za Pure Body: 640 bodov doplatok 31 EUR
  • Okvetné lístky z damašskej ruže spevňujú a rozjasňujú pleť a zároveň posilňujú prirodzenú ochrannú funkciu kože. Maximálna hydratácia sa docielila pomocou extraktu z aloy mydlovej. Ďalšími dôležitými účinnými zložkami sú extrakty z chryzantémy, koreňov púpavy a lotosových kvetov vylepšené patentovanou fermentáciou.
  • Hydratačný sprej s kvetmi damašskej ruže je vhodný pre vegánov.

 

*Aloe Barbadensis Leaf Extract, Rosa Damascena Flower, Caulerpa Lentillifera Extract, *Alcohol, *Rosa Damascena Flower Extract, *Helichrysum Arenarium Flower Extract, *Lactobacillus/Chrysanthemum Sinense Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Nelumbium Speciosum Flower ferment Filtrate, *Lactobacillus/Taraxacum Officinale (Dandelion) Rhizome/Root Ferment Filtrates, Bellis Perennis (Daisy) Flower Extract, Magnolia Kobus Flower Extract, Lilium Tigrinum Extract, Iris Versicolor Extract, Rosa Rugosa Flower Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Natto Gum, Xanthan Gum, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Geranium Maculatum Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Rosa Damascena Flower Oil, d-Limonene, Linalol

* pochádza z ekologického poľnohospodárstva a je v biokvalite
** prírodného pôvodu
*** prírodné konzervanty / bergamotový olej obsahuje bergaptén

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE: Jediná kozmetika s patentovanou fermentáciou a bez prídavku vody na trhu!!!
Vďaka patentovanej fermentácii je:

  • Znásobená účinnosť produktov a zaručený okamžitý viditeľný efekt po aplikácii.
  • Znížené riziko vzniku alergických reakcií na prírodné zložky, preto je kozmetika vhodná pre alergikov a osoby s precitlivenou pleťou.
  • Predĺžená doba trvanlivosti po otvorení produktu na osem mesiacov. Bežné kozmetické produkty bez chémie vydržia max šesť týždňov po otvorení.

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

  • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
  • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
  • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest