WHAMISA BIO Sérum na akné

Sérum na akné WHAMISA v bio kvalite je lokálny pomocník na akékoľvek defekty na tvári, ako je akné a zapálené póry. Aktívne dezinfikuje, otvára, čistí póry. Namiesto vytláčania vyrážok, kedy len zhoršíte zápal, ich poklepte sérom a nechajte vstrebať. 

Naša skúsenosť: Trápi vás sem tam vyrážka spôsobená napríklad hormonálnym cyklom? Nám sa osvedčilo mať malé cestovné balenie vždy poruke, pretože stačí postihnuté miesto niekoľkokrát denne poklepať sérom a vyrážka sa sama začne redukovať a miznúť.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 33 ml
Cena vrátane DPH: 34 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 70 pure bodov
Cena za Pure Body: 450 bodov doplatok 26 EUR
 • Kľúčové účinné látky pochádzajú z výťažkov z listov čajovníka, jabĺk a z koreňov púpavy, pretože čistia a sťahujú zapálené póry.
 • Kyselina salicylová naopak otvára kožu postihnutú akné, čím urýchľuje liečbu zápalu.
 • Dlhodobé užívanie navráti pleti rovnováhu a zároveň zredukuje zápaly. 
 • Titan obsiahnutý v sére redukuje farebné nerovnosti pleti.
 • Sérum na akné je vhodné pre vegánov.

*Houttuynia Cordata Extract, *Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, *Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, *Centella Asiatica Extract, *Alcohol, *Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, *Caulerpa Lentillifera Extract, Erythritritol, Algin, Betaine, Hyaluronic Acid, **Pentylene Glycol, Gluconolactone, Betain Salicylate, **Levulinic Acid, *Lactobacillus /Pyrus Malus (Apple) Fruit Ferment Filtrate, *Lactobacillus /Nelumbo Nucifera Flower Ferment Filtrate,*Lactobacillus /Taraxacum Officinale (Dandelion) Rhizome/Root Ferment Filtrate, *Lactobacillus /Chrysanthemum Sinense Flower Ferment Filtrate, , *Lactobacillus /Camellia Sinensis Leaf Ferment Filtrate, *Lactobacillus /Lemon Peel Ferment Extract. 

* pocháza z ekologického pěstitelství a je v bio kvalitě  
** Ecocert

WHAMISA JE LUXUSNÁ KÓREJSKÁ KOZMETIKA BEZ CHÉMIE: Jediná kozmetika s patentovanou fermentáciou a bez prídavku vody na trhu!!!
Vďaka patentovanej fermentácii je:

 • Znásobená účinnosť produktov a zaručený okamžitý viditeľný efekt po aplikácii.
 • Znížené riziko vzniku alergických reakcií na prírodné zložky, preto je kozmetika vhodná pre alergikov a osoby s precitlivenou pleťou.
 • Predĺžená doba trvanlivosti po otvorení produktu na osem mesiacov. Bežné kozmetické produkty bez chémie vydržia max šesť týždňov po otvorení.

WHAMISA neobsahuje žiadnu pridanú vodu, pretože:

 • Pridaná voda v kozmetických produktoch pleť vysušuje.
 • Voda vytvára prostredie pre množenie mikroorganizmov. Preto musia byť aj prírodné kozmetické produkty konzervované chemicky. Chemické konzervanta okrem vedľajších účinkov môžu dráždiť pokožku a spôsobovať alergické reakcie.
 • Produkty bez pridanej vody sú logicky koncentrovanejšie, a preto účinnejšie.

WHAMISA nie je testovaná na zvieratách vo všetkých fázach výroby produktu a je vhodná aj pre vegánov.
Kozmetika WHAMISA má tieto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest