Koncentrovaný kolagenový infuzní set 3v1

Set 3v1 obsahuje: náplasti, prášok a sprej.

Predstavujeme prvú neinvazívnu aplikáciu kolagénu až k dermis. Juhokórejská firma Beaudiani (Bodyjany) vymyslela revolučnú metódu, ako vpraviť čistý kolagén do pleti bez návštevy plastického chirurga a bez zavádzania kolegénu ihlami do kože. Ide o TOP produkt v anti-aging starostlivosti. Nič iné v rámci doplnenia kolagénu neinvazívnou metódou neexistuje. Ak vás trápi viditeľné starnutie pleti a vrásky, rozhodne vyskúšajte kolagénovú kúru.

Náplasť rýchlo doručuje kolagén až k dermis bez použitia ihiel a to vďaka patentovaným kolagénovým nanovláknam. Kolagén vám zaručí mladší a žiarivejší vzhľad.
Aké sú účinky po aplikácii?

  • vyhladenie jemných vrások a blokovanie vzniku nových,
  • (3D) obnova kontúr,
  • aktivácia tvorby vlastného kolagénu,
  • spevnenie a vyhladenie pleti,
  • zvýšenie elasticity a pevnosti kože,
  • rozjasnenie a hydratácia pokožky,
  • zmiernenie jaziev po akné,
  • regenerácia kože po UV žiarení.

Balenie obsahuje: 2x 2 ks pod oči, 4x 1 ks na čelo, 4x 2 ks na líčka. Náplasti môžete kombinovať podľa potreby. Používajte 1x až 2x týždenne.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia:
Cena vrátane DPH: 175 EUR 158 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 150 pure bodov

Kosmeceutická náplasť je unikátna tým, že je doslova „ušitá“ z kolagénu a to špeciálnou nano technológiou. Túto technológiu vedia vyrobiť iba v Južnej Kórei. Náplasť je tvorená z nanovlákien obsahujúcich komplexný kolagén. Ten tvorí solubilný a hydrolyzovaný kolagén. Solubilný kolagén efektívne pracuje na povrchu a v nižších vrstvách kože. Naopak hydrolyzovaný kolagén je naštiepený tak, aby prešiel až k dermis.

Náplasť sa vstrebe pred vašimi očami okamžite hlboko do kože. Pre predstavu: hrúbka náplasti je rovnaká, ako keby ste 1 vlas pozdĺžne rozrezali 300x. Jednoducho povedané, tým že je náplasť tak tenká a zložená iba z funkčného kolagénu, dochádza k absolútnemu vstrebaniu, ktoré je porovnateľné s injekčnou aplikáciou. Bežný kolagén sa obvykle z podstaty veci ani nedostane do hĺbky, pretože jeho molekuly sú príliš veľké.

náplasti: Collagen (80%), Polyvinyl Alcohol
sprej: Water, Glycerin, Methylpropanediol, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Hydrolyzed Collagen (100ppm), Portulaca Oleracea Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Water, Panthenol, Trehalose, Saccharomyces Ferment, Cryptomeria Japonica Leaf Extract, Nelumbo Nucifera Leaf Extract, Adenosine, Disodium EDTA, Butylene Glycol, Ethylhexylglycerin
prášok: Collagen (France) 100%

Juhokórejská značka BEAUDIANI (Bodyjany) predstavuje revolučnú metódu, ako dostať čistý kolagén až k dermis. Zakladateľka Min Jeong Kim pôvodne pracovala v kozmetickom priemysle s funkčnými značkami. So založením svojej rodiny začala budovať vlastný brand Beaudiani, ktorý v preklade znamená spojenie krásy a indiánskeho symbolu dôvery.

Jeong Kim vymyslela koncept, ako si zachovať mladistvý vzhľad bez invazívnych metód. Tzn. používaním jej produktov oddialite návštevu plastického chirurga. Jej produkty sú kosmeceutického charakteru. PURE DISTRICT si vybral z portfólia iba čisté a okamžite účinné produkty, ktoré majú dlhodobý efekt. Mottom značky je: Urobte krásu prirodzenejšou.