Podcast #9 – Vypočujte si, prečo je PURE SLIMM Formula 1 v chudnúcom segmente

Podcast #9 – Vypočujte si, prečo je PURE SLIMM Formula 1 v chudnúcom segmente

09.06.2022 | Sdílet na FB
Trápia vás prebytočné kilá, ktoré nemôžete schudnúť? Chcete si vychutnať dovolenku all inclusive a zároveň nepribrať? Čakajú vás rodinné oslavy, kde nemôžete povedať nie? Alebo len chcete skvelo vyzerať do plaviek? Potom rozhodne potrebujete Nutraceuticals PURE SLIMM. Že neviete, čo to znamená? PharmDr. Lucia Havlíková Vám vysvetlí, čo si pod týmto pojmom predstaviť.

V podcaste sa tiež dozviete, prečo väčšina kúr a doplnkov stravy na chudnutie nefunguje. A prečo sme prišli s doplnkom stravy na chudnutie aj MY. PURE SLIMM je na mieru natitrované nutraceutikum, ktoré Vám podrobne vysvetlí PharmDr. Lucia Havlíková.

Vedeli ste, že keď chcete niečo meniť, je dobré pracovať na všetkých fyziologických úrovniach? Preto je PURE SLIMM dvojzložkový produkt. SLIMM 001 bojuje s tukmi, ktoré už máte a SLIMM 002 s tukmi, ktoré hodláte zjesť. Dozviete sa, prečo kapsle (SLIMM 001) odporúčame len v priebehu dopoludnia a drink (SLIMM 002) je dobré vypiť okamžite po zamiešaní.

Lucka s Líbou Vám tiež prezradia, ako funguje program PURE SLIMM v praxi a koľko je možné s ním schudnúť. PURE SLIMM je prevratný doplnok stravy, pretože počas kúry nezažijete stres ani pocit hladu, chudnete prirodzene, bezpečne a nespomaľuje sa Vám metabolizmus. To znie skvelo, že?

Pre optimálne výsledky tiež vyskúšajte