TEENS sérum na akné

FLUFF TEENS sérum na akné odporúčame všetkým do 25 rokov, ktorí majú problémy s nedokonalosťou pleťou v podobe vyrážok, čiernych bodiek či rozšírených pórov. Sérum vďaka kombinácii ílu a kyseliny glykolovej pleť čistí, uvoľňuje póry, redukuje nedokonalosti a podporuje regeneráciu. Po aplikácii je pleť žiarivá, svieža. Príjemným bonusom je zamatový finiš.

Náš tip: Z celého kozmetického radu FLUFF sme vybrali iba tri produkty pre PURE a zaradili sme ich do sekcie TEENS, kde majú najväčšie uplatnenie. Pre zrelšiu pleť nie sú vhodné, pre mladú sú naopak perfektné.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 30 ml
Cena vrátane DPH: 10 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 20 pure bodov
  • zelený íl: čistí, detoxikuje a upokojuje podráždenú pokožku a pomáha normalizovať problematickú pleť.
  • kyselina glykolová: odstraňuje odumreté bunky z povrchu pleti, pomáha proti nedokonalostiam pleti ako sú pupienky, čierne bodky. Navyše zaťahuje roztiahnuté póry.

Aqua, Glycolic Acid, Glycerin, Niacinamide, Propanediol, Sodium Hydroxide, Montmorillonite, Sorbitan Oleate Decylglucoside Crosspolymer, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Inulin, Cellulose, Fructose, Glucose, Parfum, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool