KARATICA Duálna náplasťna akné - 6 ks

Trápia vás podkožné vyrážky spôsobené hormonálnym cyklom? Tie, ktoré nie sú vidieť, ale vy o nich predsa viete? Predstavujeme vám duálne riešenie. Náplasti fungujú hlavne na vyrážky, ktoré nemajú bielu bodku, ale sú hlboké, bolestivé a začervenané. POZOR náplasti nie sú vhodné na drobné pupienky ani pupence.

Balenie obsahuje 2 druhy náplastí. Prvá má za úlohu odstrániť vyrážku a druhá náplasť je poistkou, ktorá upokojí postihnuté miesto.  

Naša skúsenosť: Testovali sme nielen na ženách, ale aj na mužoch. Náplasti sú fantastickým pomocníkom pre úplné „vygumovanie“ vyrážky. Doslova cez noc dôjde k jej úplnej redukcii. Nemusíte používať len na tvár, funguje aj na chrbát, krk, kdekoľvek máte problém.  

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 6 ks
Cena vrátane DPH: 12 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 20 pure bodov
  • Balení obsahuje 2 druhy náplastí.
  • Prvá náplasť /má drsný povrch/ obsahuje technologicky patentované mikroihličky, ktoré priamo prenikajú do postihnutého miesta. Majú za úlohu rýchle a účinne odstrániť problém. Hlavná zložka je kyselina salicylová, ktorá je jedna z najúčinnejších antibakteriálnych látok.  Preniká do pórov, čistí ich zvnútra.
  • Ďalšia účinná látka je niacinamid, ktorý minimalizuje veľkosť pórov a pleť vyhladzuje. Za zmienku stojí tiež tetrapeptid 44, pretože má silné protizápalové vlastnosti a znižuje podráždenie. Kyselina tranexamová zabraňuje vzniku hyperpigmentácií, ktoré sú nežiadúcim dôsledkom akné.
  • Druhá náplasť  je poistka na úplné vyhojenie vyrážky. Preto je možné ju ponechať na postihnutom mieste aj niekoľko dní. Je vyrobená z hydrokoloidného materiálu, ktorý pomáha urýchľovať hojenie, chráni pred baktériami a tvorí ochranný film, vďaka ktorému nevzniká chrasta. Je obohatená o výťažky z pupočníka ázijského a kamélie Tsubaki.
  • Okrem vyššie spomínaného, obidve náplasti obsahujú špeciálne polypeptidy, ktoré stimulujú tvorbu kolagénu a zlepšujú prekrvenie kože.

 

Sodium hyaluronate, Niacinamide, Camelia Japonica Flower Extract, Centella Asiatica Extract, Tranexamic Acid, Salicyl Acid, Sh-Oligopeptide-1, Sh-Polypeptide-1, TetraPeptide-44

KARATICA je juhokórejská značka kozmetiky. Je to nový koncept v starostlivosti o pleť, ktorý spája 3 rôzne oblasti - kozmetický priemysel, lekársku estetiku a farmáciu. Kozmetika prenáša profesionálnu starostlivosť o pleť do domáceho použitia. 

Názov značky KARATICA je odvodený od slova karát, jednotka hmoty pre drahokamy. KARATICA je výnimočná svojím zložením a najmä novou technológiou nanoihličiek, vďaka ktorej sa účinné látky dostanú do zamši. Žiadny krém nemá šancu dostať sa do tejto časti kože. KARATICA je dermatologicky testovaná a je vlastníkom mnohých inovatívnych patentov technologického procesu výroby a účinných látok.