SENSO NATURALE Trblietavá kúpeľová soľ čokoládová

Konečne si môžeme užiť 100 % prírodný kúpeľ! Doprajte si trblietavý kúpeľ SENSO NATURALE a užívajte si všetkými zmyslami uvoľňujúcu vôňu vanilkových luskov. Vďaka mandľovému oleju, bambuckému maslu a kakaovému maslu bude Vaša koža krásne hydratovaná, vyživená a trblietavá. Pokiaľ si tento efekt nechcete ponechať, stačí pokožku umyť mydlom. Soľ do kúpeľa je biologicky rozložiteľná – ide o mikro práškovú horninu z certifikovaných baní.

Naša skúsenosť: Absolútne ocenia všetci milovníci kúpeľových relaxov vo vani. Tá farba vody Vás bude baviť dokonca tak, že sa s ňou budete chcieť aj hrať!

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 120 g
Cena vrátane DPH: 7 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 10 pure bodov

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Mica, Tapioca Starch, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Theobroma Cacao Seed Butter, Butyrospermum Parkii Butter, Sodium Cocoyl Isethionate, Polyglyceryl-4 Caprate, Aqua, Parfum, CI 77007, CI 77491, CI 77891, Tin Oxide

SENSO NATURALE je kozmetická rodinná firma, ktorá má sídlo neďaleko talianskeho mesta RIMINI. Hlavným mottom tejto čisto prírodnej značky je ekológia a ochrana planéty pred plastmi. Preto sú všetky produkty vyvinuté tak, aby sa absolútne eliminovala potreba akýchkoľvek plastov. 
Žiadne prípravky neobsahujú pridanú vodu, pretože majú pevnú konzistenciu. Sú bez parabénov, silikónov, konzervantov a ďalších pomocných chemických látok. Nie sú testované na zvieratách. Vhodné aj pre vegánov. 
100% prírodná kozmetika je zabalená v ekologicky udržateľných materiáloch a potlačená potravinárskymi farbami. Zakúpením kozmetiky SENSO NATURALE pomôžete ušetriť plast na celom svete.
Všetky produkty sú vyrábané a rezané ručne bez použitia automatov. Nedokonalosti a tvarové rozdiely treba považovať za hodnotu a vlastnosti výrobku, ktoré zaručujú jeho remeselné spracovanie a kvalitu.