Prírodný parfum SUN FRUIT

Hľadáte krásnu letnú ovocno-kvetinovú vôňu? Tu je! Prírodný parfém SUN FRUIT je svieži koktail čerstvej figy, bergamotu, ručne zbieraného jazmínu, cyklámen a vanilky. Je bez parabénov a ftalátov.
Flakón vyrobený zo skla a je možné ho znovu použiť alebo recyklovať. Obsahuje bakelitový kompresný uzáver, ktorý je biologicky odbúrateľný a neobsahuje žiadne petrochemické látky. Vhodný pre vegánov.


Naša skúsenosť: Parfém má praktickú veľkosť, akurát do kabelky.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 10 ml
Cena vrátane DPH: 38 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 80 pure bodov

Hlava: čerstvá figa, bergamot, slivkové listy, hruška
Stred: ručne zbieraný jazmín, cyklámen, kosatec, pomarančový kvet
Základ: ambra, vanilka planifolia, pižmo, kokos

Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water (Aqua/Eau), Citric Acid, Tetrahydroxypropyl Ethylene Diamine, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin,Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool

Americkú značku Ellis Brooklyn založila Bee Shapiro, publicistka pre New York Times. Hneď od začiatku sa Bee rozhodla, že každá použitá zložka bude posúdená z hľadiska bezpečnosti a jej dopadu na životné prostredie. Zásadným krokom bolo vylúčiť toxíny. Značka Ellis Brooklyn sa zaviazala k udržateľnosti, čistým formuláciám a neustálym inováciám v oblasti zodpovedného získavania ingrediencií. Svoju uhlíkovú stopu kompenzuje každoročným príspevkom do Carbon Fund. Spolupracujú so skladovými dodávateľmi s certifikáciou Ecocert a FSC. Produkty Ellis Brooklyn sú vegánske, netestované na zvieratách, bez parabénov a ftalátov.