Čistiaca pena na intímnu hygienu

Čistiaca pena na intímne partie obsahuje liečivé byliny východnej medicíny a preto má nevtieravú ľahkú bylinkovú vôňu. Obsahuje výťažky z paliny, ktorá je plná vitamínov A. Má upokojujúce vlastnosti. Okrem čistiaceho účinku je táto pena veľmi hydratačná, regeneračná a má anti-aging účinky. 

Naša skúsenosť: Čistiaca pena je naozaj chytro vymyslená. Po použití budete mať pocit dokonalej čistoty. Používame ju každý deň.

 

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 150 ml
Cena vrátane DPH: 19 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 40 pure bodov
  • Vhodné na všetky typy pleti. Vhodné pre vegánov.
  • Čistiaca pena má certifikát COSMOC ORGANIC  a HALAL.

Water, Decyl Glucoside, *Artemisia Vulgaris Extract,*Pyrus Malus (Apple) Fruit Water, Coco-betaine, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Paeonia Suffruticosa Root Extract, Chamaecyparis Obtusa Water, Citric acid, Lithospermum Officinale Root Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, *Pelargonium Graveolens Oil, Camellia Sinensis Leaf Extract, Citrus Junos Fruit Extract, Cnidium Officinale Root Extract, Houttuynia Cordata Extract, Paeonia Albiflora Root Extract,Saururus Chinensis Leaf/Root Extract, Sophora Flavescens Root Extract, *Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, *Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, *Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil

Už v roku 1999 začala spoločnosť CH Harmony študovať ekologické postupy, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Bio je spôsob života. Ekologické poľnohospodárstvo je spôsob, akým naše babičky a ich babičky pestovali vlastné čerstvé suroviny a vyrábali prírodné lieky, V roku 2006 tak vznikla značka CHOBS, ktorej produkty sú vyrobené tak, aby prispeli k zelenému rastu zeme. Tzn., že ingrediencie sú pestované s apelom na ochranu životného prostredia.

CH Harmony je firma, ktorá robí zamestnancov šťastnými. Pomáha spoločnosti prostredníctvom výskumu a vývoja takých produktov, ktoré môžu prispieť k zelenému rastu tým, že reagujú na zmeny klímy. A čo je najdôležitejšie, CHOBS myslí na budúcnosť zeme, ktorú chce zachovať čistú pre ďalšie generácie.