Tonikum pre problematickú pleť

Hydratačné tonikum s obsahom polyhydroxykyselín (PHA), ktoré pomáhajú sťahovať póry. Je nekomedogénny. Vhodné pre vegánov.

Naša skúsenosť: Pleť je jemnejšia a pekne zhydratovaná.

Na sklade: Áno
Veľkosť balenia: 100 ml
Cena vrátane DPH: 47 EUR
Počet: 1 + -
Za nákup získate: 110 pure bodov

Aqua (Water), Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Lactobacillus Ferment, Propanediol, Glycerin, Polyglyceryl-10 Stearate, Gluconolactone, Lactobacillus, Ethanol, Fucus Spiralis (Spiral Wrack) Extract, Tetraselmis Chui Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Ocimum Sanctum Leaf Oil, Octyldodecanol, Pogostemon Cablin (Patchouli) Leaf Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Xanthan Gum, Eugenol*

*Prirodzene sa vyskytujúce v esenciálnych olejoch

Codex Labs je biotechnologická spoločnosť založená na vedeckých základoch, ktorá sa venuje podpore mikrobiomu a priekopníckych produktov s klinicky overenými účinkami v starostlivosti o pleť. Americká spoločnosť Codex Labs vznikla v spolupráci s dermatológmi a etnobotanikami. Cieľom je poskytovať cenovo dostupnú a vysoko účinnú starostlivosť o pleť. Od zloženia až po balenie vytvorila spoločnosť produkty, ktoré vám vracajú do rúk silu rastlín - s klinickými výsledkami, ktoré to potvrdzujú.